Skocz do zawartości

Nasi Sponsorzy & Partnerzy

Nowe IP serwerów CSGO!

Serdecznie zapraszamy do gry!

Czytaj więcej

Porke z przywitaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Nazywam się Szymon, mam 21 lat. Aktualnie nigdzie się nie uczę. Przyszły ratownik medyczny i wojskowy bądź strażak.  Mogę opisać siebie w 3 słowach; Komunikatywny, ambitny i gentleman :P . 

Co mnie tu sprowadza, chęć posiedzenia na jakiejś sieci.  Oczywiście, że trafiłem tu z przypadku. Myślę, że za klimatyzuję się u was i może nawet dacie mi szansę pełnić jakąś funkcję. 

Posiadam  doświadczenia na bardzo wielu stanowiskach tak na prawdę. Z moim pierwszym forum w życiu miałem do czynienia w wieku 12 lat.  Były redaktor na największych społecznościach cs;go w Polsce. Moderator, ubteam. Posiadałem również kiedyś swoje serwery więc nawet potrafiłbym opiekować się którymś z waszych jeśliby była taka potrzeba. Zdarzało mi się też być w administracji forum, może przez to, że potrafię wysłuchać ludzi i służyć im pomocą, a nie wywyższać się.  Spokojnie... Ja to się nie napalam i nie jestem w gorącej wodzie kąpany; mówię tu o zdobyciu waszego zaufania. Mam 21 lat jak wspomniałem. Myślę, że jestem odpowiedzialną osobą. Zacznę grać na waszych serwerach to na pewno.  W zyciu popełniło się wiele błędów i mnie też życie kopnęło wiele razy w dupę. Jestem zdania, że się dogadamy. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi