Skocz do zawartości

Nasi Sponsorzy & Partnerzy

Nowe IP serwerów CSGO!

Serdecznie zapraszamy do gry!

Czytaj więcej

[Zbanowany]odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Kuba

Admin banujący:exe

Powód bana: wh

SteamID: STEAM_1:1:554861269

Data i godzina: 13.08.2022 16:05:25

Serwer: Mapa: ★ CSGOPOLSKA.COM ★ [MIRAGE #1] ★ 128TR

Link do GOTV: https://gotv.csgopolska.com/om1/demos/dem-de_mirage-1660398671-1660401207.zip

Opis sytuacji: skacze z apartów na b zabijam chłopa z shorta i dostaje bana ps. polecam wymienic tego admina skoro dla niego to jest wh pozdrawiam 

Edytowane przez siximistrz1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

Opinie dotyczące obsady administracyjnej zostaw dla siebie.

Ban został nałożony na podstawie demka i mapy, na której otrzymałeś bana.

Opiszę Ci te dwie mapy.

1) Demko nr 1 - https://gotv.csgopolska.com/om1/demos/dem-de_mirage-1660398671-1660401207.zip

6:44 - kontrola modelu, na Twoim POVie nie słychać tupnięcia,  a w momencie, gdy CT podchodzi na krótko,  Ty czekasz na model B+

2) Demko nr 2 - https://gotv.csgopolska.com/om1/demos/dem-de_mirage-1660326255-1660328884.zip

3:17 - wchodzisz od kuchni na jungle. Przez ścianę widzisz modiika na shorcie wcelowanego w okno. Jeszcze przez ścianę ustawiasz celownik na głowie i wychylasz B+

9:13 - identyczna sytuacja jak wcześniej. Wchodzisz jungle od A, widzisz model na shorcie. Ustawiasz celownik na jego głowie i wychylasz. Tym razem nie sprawdzasz lewej strony, ale od razu wcelowujesz się w prawą stronę B+

15:10 - widzisz model na A, idziesz do kuchni i wychylasz prosto w model, który jest już po lewej stronie, a nie po prawej - mógł się dopiero zbliżać, stać w oknie, wskakiwać na shorta etc. Widzisz, że stoi po lewej i strzelasz prefire B+

33:14 - Widzisz dobiegający model i wychylasz z prefire B+

Podsumowując, ja podtrzymuję swoją opinię o tym, że posiadasz WH. Starasz się kryć, ale poza opisanymi sytuacjami masz dużo szczęścia i timingu w wielu rundach.

@ RevaleD poproszę o Twoją opinię i werdykt.

Odnośnik do odpowiedzi

ale timing w csgo jest najwazniejszy wiec nadal nie rozumiem za co mam bana skoro według ciebie mam duzo farta ale ok dzieki za gierke mam nadzieje ze ci lepsi ode mnie tez dostana bana bo jak to ma byc 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

Nie pisz postów w swoim odwołaniu, użyj opcji edytuj.

Jak już odpisałeś.. Odpowiedziałeś tylko na zdanie dot. timingu, a jak odpowiesz na rozpiskę konkretnych sytuacji?

Odnośnik do odpowiedzi

według mnie to ze sobie celownik ustawiam gdzies na scianie to znaczy ze sobie ułatwiam skoro wiem o nim a o konkretnych prefire to nie mam pojecia moze jakies info dostałem dema nie ogladałem wiec sie nie wypowiem bo nie mam pojecia jak nie da sie dostac ub to poprostu mozna isc na inny serwer troszke szkoda ale trudno pozdro 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

6:44 - b+ 
15:10 - b+
9:13 - dla mnie b-
33:14 -  b+

Z racji, że jest wiecej akcji b+ niż b- i są one faktycznie spalone to ban zostaje.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

zbanowany.png.d891cdee3afd15ae9ebaaca8c67faff6.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...