Skocz do zawartości

Nasi Sponsorzy & Partnerzy

Nowe IP serwerów CSGO!

Serdecznie zapraszamy do gry!

Czytaj więcej

[Odbanowany]Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: killed

Admin banujący: RevaleD, @ RevaleD

Powód bana: Cheatujesz

SteamID: STEAM_1:1:709846309

Data i godzina: 02.08.2022 16:17:52

Serwer: Mapa★ CSGOPOLSKA.COM ★ [MIRAGE #1] ★ 128TR

Link do GOTV: https://gotv.csgopolska.com/om1/demos/dem-de_mirage-1659449060-1659451021.zip

Opis sytuacji: Wychodzę z pałaców na standarda, no i jak to normalny gracz peekuje jungle i ct tak po kolei, z jungli jednego zabiłem normalnym strzałem a potem wychyliłem na ct i trafiłem temu adminowi w nogi i dał mi za to bana, bo sam ma chujową reakcje i dziwi się że pierwszy strzeliłem.

PS.

jeżeli posiadasz monitor który ma ledwo 60hz i sie dziwisz ze ktoś umie strzelać po peeknieciu to odinstaluj tą grę i idź grać w roblox counter strike może tam dasz sobie rade 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

Swoje domysły odnośnie mojego monitora, sprzętu i czasu reakcji zostaw dla siebie, ale jesteś w błędzie :)

Demko sprawdze, mam 48h i dam rozpiske.

@Edit1: 
Ban na podstawie innych akcji, sprawdze demo i dam rozpiske jesli bedzie trzeba.
@ killed Zamiast tworzyć nowe posty użyj opcji edytuj.

Wracaj do gry, mój błąd ze nie sprawdziłem wchodząc na specta, a banując tylko z mojego pova. 
Ale ja wole potem oglądać demka :D

Odnośnik do odpowiedzi

ty no powiem ci : ,, no odpalony był bo czekał na mnie jak wychyle a o mnie nie wiedzial"  no mordo nie zeby cos aczkolwiek no teraz z pamieci nie powiem ci jak bylo ale no moj szedl jungle a ja peekowalem raz jungla raz ct i jak juz ten moj dobiegl do konca jungli speekowalem ct no i akurat wychyliles wiec co w tym dziwnego? czesto sie tak czeka na przeciwnika jezeli ma sie mozg ale dla ciebie to cheaty 😕

edit: nie wiem po co mialbym cheatowac na spolecznosci bo z tego nie ma funu ale no obe
jrz te demko (napisales ze juz obejrzales i jezeli to prawda to powinienes zauwazyc ze to bylo legitne a jezeli twierdzisz inaczej albo mnie nie lubisz i chcesz zebym zostal z banem albo nie ogarniasz csa i banujesz nowe konta poniewaz cie zabijaja sorra ale taka prawda ://)
pozdrawiam mordko i wez naprawde to ogladni
j bo ban bez podstawny 

kole
jny edit: pro po innych akcji z mojego punktu widzenia było tylko dziwne to, że jak zostalem 2v1 na ciebie i jeszcze kogos innego to pierw cie zabilem i czekalem w tym samym miejscu na tego drugiego, a to dlatego ze wczesniej dostalem info od teamu ze byl short/jungla czy tam mid no i uwazalem ze nie pojdzie ct wiec tam jeszcze czekalem, a jezeli chodzi o inne momenty to nie widzialem nic co moglo by sie rzucic w oczy 

Edytowane przez killed
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

odbanowany.png.f1a31f23f2078b5d86d18cc1008fbb66.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...