Skocz do zawartości

Nasi Sponsorzy & Partnerzy

Nowe IP serwerów CSGO!

Serdecznie zapraszamy do gry!

Czytaj więcej

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Platoon

Admin banujący: mODIK

Powód bana: Czitujesz

SteamID: STEAM_1:1:634437397 

Data i godzina: 30.07.2022 15:41:07

Serwer: Mapa: 145.239.21.248:28035; Mirage #1

Link do GOTV: Nie ma.

Opis sytuacji: Nie wiem, chce rozpiskę.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

Ban nadany na moją prośbę, rozpisze jak znajdę chwilę wolnego czasu. Mam 48h

Demko: https://www33.zippyshare.com/v/Wa5Z9T08/file.html

20:08 - Oddajesz strzal celując w inne miejsce a trajektoria lotu strzału pokazuje, że masz podkręcone bronie na pSilent Aimie i mimo innego kątu strzalu, innej pozycji celownika strzał zawsze, ale to zawsze leci w głowe. Niżej filmik ukazujący Twój talent w strzelaniu, jeśli myślicie ze to jedna akcja z wielu, to się mylicie. Zaraz udowodnie Wam, ze Platon myśli, ze wygląda to clear, ale niestety tak nie jest.

Tutaj pokaże Wam akcje, w której to JA(konto to smurf, na faceit wbilem tam 9 lvl - dlatego jest totalnie czyste i bez prime'a) strzelam 3 one tapy z deagla. Spójrzcie na zachowanie mojego celownika w momencie oddania strzału - strzał jest oddawany w momencie kiedy celownik jest na głowie, nie tak jak w przypadku platona, kiedy to on oddaje strzał z celownikiem w inne miejsce a kula mimo wszystko leci na głowe stojąc statycznie w miejscu.

Moja akcja: 3 one taps

Akcja platona: PLATON pSILENT

Platon używa cheata który ma w sobie opcje pSilent Aim. (Perfect Silent Aimbot) Polega on na tym, że blokuje wysyłanie informacji z danego ticku gry w którym aktualnie strzelasz. Przez to, że w danym ticku w którym broń aktualnie oddaje strzał, blokujesz wysyłanie, dane dochodzą do serwera opóźnione wraz z nowszymi aktualnymi danymi. Twoje kąty widzenia są  normalne, a przez to że serwer ma już nowe dane to w konsekwencji pomija te stare. Jak ktoś ogląda twojego pova to jest to niewidoczne, tak jakbyś oglądał czystego gracza. Dopiero w momencie oglądania i czasochłonnego weryfikowania demka da się wykryć takiego pSilent aima. Niestety VALVE pare latu spatchowało pSilent aima i da się już go wykryć na demkach. Dopiero naprawde dobre ustawienia takiego aima są w stanie go ukryć dość dobrze, ale przy tym trzeba grać naprawdę dobrze i wiedzieć kiedy i jak się kryć.

W darmowych cheatach, pSilent jest ustawiany głównie pod ONE TAPY, pestki. Chodzi o to, żeby prawie za każdym razem siadła głowa oddając strzał z broni. W momencie używania pSilenta strzelanie fullauto jest utrudnione i większość kul leci nad głowie bo aim area jest ustawiony na "head" lub "chest - jako klatka piersiowa".

Akcja platona z deaglem: PLATON m4 MID TO A 1x

Ta sama akcja w 1/4 tylko z deaglem - spójrzcie na moment oddania strzału, gdzie jest celownik, gdzie leci kula XD: PLATON deagle 1/4x

16:34 - Typowa kontrola modelu, wchodzisz na półke w kuchni, widzisz model przez sciane i zerkasz na niego. Stwierdzasz, że poczekasz na CT az dojedzie kuchnie, ale ten kampi i czeka.
16:45 - wychodzisz, wyjmujesz kose i skaczesz mu nad głowie udając, że o nim nie wiesz i spotujesz go w powietrzu - marna próba krycia się.

33:20 - Akcja w której znów widać zachowanie twojego celownika, kiedy to strzelasz w inne miejsce i jest widoczna kula która trafia w głowie mimo ze tam nie celujesz. Dopiero w momencie oddania drugiego i trzeciego strzału twoj celownik zachowuje się już normalnie.

Akcja w 1x: Schody 1x

Akcja w 1/4x - Dokładnie widać jak pierwszy strzał jest oddany w nogi a siada głowa XD: schody 1/4x XD

W mojej opinii demka spalone, wyżej wszystko udowodniłem. Naprawde dawno takiej rozległej rozpiski nie robiłem, ale wszystko jest przedstawione mam nadzieje ze dosłownie i nikt nie będzie mieć wątpliwości co do mojej opinii. @ exe  rzuć okiem i daj werdykt.

Gdyby ktoś miał wątpliwości akcja 33:20 - moment oddania strzału: https://imgur.com/a/NzR5CFU

• Super! 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

Obejrzałem prawie całe 3 demka.

Też natknąłem się na to, że strzelasz obok, a kule lecą w ciało/głowę.

https://www.youtube.com/watch?v=2zNb8NKuMzU&ab_channel=RevaleD - nie ma nawet co komentować... nie wybronisz się z tej akcji

https://youtu.be/V7V0PFO__1M - tutaj to samo... celujesz w buty a pierwsza kula leci na głowę i dopiero po chwili celownik leci na górę.

Dla reszty jak działa pSilent: https://www.youtube.com/watch?v=BbbAedA-QGs&ab_channel=Ryzec.

DECYZJA: Podtrzymuję ban.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

zbanowany.png.d891cdee3afd15ae9ebaaca8c67faff6.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...