Skocz do zawartości

Nasi Sponsorzy & Partnerzy

Nowe IP serwerów CSGO!

Serdecznie zapraszamy do gry!

Czytaj więcej

[Zamknięty]Skarga Minister

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Syan
Nick oskarżonego: ✞Minister✞ CSGOPolska.com
Link do profilu oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561199142430434
Dokładna data i godzina: 01.06.2022 okolo 20:32
Dowód(SS'y, demo): Demo jeszcze nie ma
Opis sytuacji: sprawa wyglada tak: chcialem zagrac z kolegą o nicku Lungi na serwerze gdy wbilismy to jakis chlop o nicku nexerko cos takiego zaczął miec ból dupy do mnie ze go zabijalem potem  mnie wyzywal i prowokowal, napisalem na dc do ministra (kiedys gralismy ze sobą) o to zeby zbanowal chlopa lub go ogarnął bo wyzywa i sie teamowal z Ch1me nie odpisal, kiedy wbil w koncu na serwer udawal ze mnie nie zna i mial w dupie to ze chlop mnie wyzywa i trollowal do tego minister po chwili wbil na spectate ogladal i sluchal jak gramy nie reagowal na zachowanie tych 2 panow tylko na moje kiedy podrzucilem bombe na murek tak zeby jej sie nie dalo zdobyc to dostalem bana(na 1 godz ale ban to ban) za utrudnianie rozgrywki XD chcociaz wczesnie minister nexerko i ch1me sie teamowali i biegali po bombsie B to ja ucierpialem na tym Chociaz ze bylem prowokowany, chcialbym jeszczze dodac ze Lungi dostal muta od Ministra za to ze napisal "ez" ale sie nie dziwie a ci dwaj nie dostali ;-;

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Ch1me napisał:

super ze to wygladalo tak ze po prostu byles nie mily 

Super ze to bylo tak ze mieliscie ból dupy bo ktos lepszy gra

Odnośnik do odpowiedzi

1. dostał info o nexerko i Ch1me zebym ogarnął jakiegoś typa bo wyzywa i prowokuje więc wbiłem na serwa grałem przez chwile i poszłem na specta i słyszałem jak się wyzywaliscie więc dałem ostrzezenie i poszłem grac potem byłem z tb w teamie tt i oglądałem cb poszłeś na mida z ch1mem i wywaliłeś pake na midzie tam gdzie większość graczy nie umiało wskoczyc bez vipa więc napisałem ci zebyś po nią szedł ale ty zignorowałeś wiadomość więc dałem ci bana na godzine 
2. nigd się nie teamował mozna to zobaczyć na demku była jedna runda gdzie poszliśmy na kosy 1v1 jak zgineliście a co do lungieko dostał gaga za prowokacje lecz dostał ostrzeżenie a nexerko miał tez dostać gaga lecz wyszedł 
3. a dla mnie wyrzucanie paki tego typu w miejsca na które większość gracyz nie umie wejść to jest po prostu troll a chce przypomnieć ze mówisz cos o podawaniu infa a gadałeś z lungim na dsc i on ci czasami dawał info jak był w enemy to widac w niektórych akcja jak nie masz prawa słyszeć chłopa a i tak odwracasz się nagle i wcelowujesz się w niego 

Odnośnik do odpowiedzi

plus kampienie co runde z awp w tym samym miejscu a leoszym od nikoogo Syan nie byles po prstu z awp grales a wszyscy byli na takim samym poziomie pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, MinisterPL napisał:

1. dostał info o nexerko i Ch1me zebym ogarnął jakiegoś typa bo wyzywa i prowokuje więc wbiłem na serwa grałem przez chwile i poszłem na specta i słyszałem jak się wyzywaliscie więc dałem ostrzezenie i poszłem grac potem byłem z tb w teamie tt i oglądałem cb poszłeś na mida z ch1mem i wywaliłeś pake na midzie tam gdzie większość graczy nie umiało wskoczyc bez vipa więc napisałem ci zebyś po nią szedł ale ty zignorowałeś wiadomość więc dałem ci bana na godzine 
2. nigd się nie teamował mozna to zobaczyć na demku była jedna runda gdzie poszliśmy na kosy 1v1 jak zgineliście a co do lungieko dostał gaga za prowokacje lecz dostał ostrzeżenie a nexerko miał tez dostać gaga lecz wyszedł 
3. a dla mnie wyrzucanie paki tego typu w miejsca na które większość gracyz nie umie wejść to jest po prostu troll a chce przypomnieć ze mówisz cos o podawaniu infa a gadałeś z lungim na dsc i on ci czasami dawał info jak był w enemy to widac w niektórych akcja jak nie masz prawa słyszeć chłopa a i tak odwracasz się nagle i wcelowujesz się w niego 

po 1 nie dawales ostrzerzenia ani mi ani im po 2 dawales im info gdzie my jestesmy i na tym B to nawet nie wiedzieliscie co sie robi w tej grze przynajmniej tak to wygladalo (mam nagrane :) ) po 2 nawet jezeli ty sie nie teamowales to oni tak a ty miales t w pizdzie nice admin btw po 3 to ze raz pake wyrzucilem to nawet ostrzezenia nie dales i bysmy to wygrali ( ze runde) a ty tak o wjebales bana nice admin btw x2 

po 4 " a chce przypomnieć ze mówisz cos o podawaniu infa a gadałeś z lungim na dsc i on ci czasami dawał info jak był w enemy" XDDDDD nie chcialbym cie wyzywac anie Luni mi infa nie dawal boli was to ze mam dobry movment i  z tego co widzialem to ty tez z nimi na dc siedziales i tez na pewno dawales info im bo mi tez nie raz mowiles gdzie kto jest nice admin btw x3 

po 5 "w niektórych akcja jak nie masz prawa słyszeć chłopa a i tak odwracasz się nagle i wcelowujesz się w niego" to sie nazywa sprawdzanie miejsc jakbys nie wiedzial

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Ch1me napisał:

plus kampienie co runde z awp w tym samym miejscu a leoszym od nikoogo Syan nie byles po prstu z awp grales a wszyscy byli na takim samym poziomie pozdrawiam.

Tak nazwijmy to "kampieniem" to ze chodze po mapie z awp bo umiem z niej grac to nie oznacza ze kampie nawet jesli to nie zmienia to faktu ze jak gralem po terro i mialem m4 czy jakies inne bronie ktore nie zabijaly na hita to tez was robilem jak chcialem

a pozniej plakaliscie na chacie nie pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Syan napisał:

Tak nazwijmy to "kampieniem" to ze chodze po mapie z awp bo umiem z niej grac to nie oznacza ze kampie nawet jesli to nie zmienia to faktu ze jak gralem po terro i mialem m4 czy jakies inne bronie ktore nie zabijaly na hita to tez was robilem jak chcialem

kto powiedzial ze nie umiesz

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Syan napisał:

po 1 nie dawales ostrzerzenia ani mi ani im po 2 dawales im info gdzie my jestesmy i na tym B to nawet nie wiedzieliscie co sie robi w tej grze przynajmniej tak to wygladalo (mam nagrane :) ) po 2 nawet jezeli ty sie nie teamowales to oni tak a ty miales t w pizdzie nice admin btw po 3 to ze raz pake wyrzucilem to nawet ostrzezenia nie dales i bysmy to wygrali ( ze runde) a ty tak o wjebales bana nice admin btw x2 

po 4 " a chce przypomnieć ze mówisz cos o podawaniu infa a gadałeś z lungim na dsc i on ci czasami dawał info jak był w enemy" XDDDDD nie chcialbym cie wyzywac anie Luni mi infa nie dawal boli was to ze mam dobry movment i  z tego co widzialem to ty tez z nimi na dc siedziales i tez na pewno dawales info im bo mi tez nie raz mowiles gdzie kto jest nice admin btw x3 

po 5 "w niektórych akcja jak nie masz prawa słyszeć chłopa a i tak odwracasz się nagle i wcelowujesz się w niego" to sie nazywa sprawdzanie miejsc jakbys nie wiedzial

1. wbilem na serwa i się wyzywaliscie się dałem obum ostrzezenie zobacz demo 
2. nie musze dawać ostrzezeń nie znajmość regulaminu nie zwalnia cie do jego przestrzegania 

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, MinisterPL napisał:

1. wbilem na serwa i się wyzywaliscie się dałem obum ostrzezenie zobacz demo 
2. nie musze dawać ostrzezeń nie znajmość regulaminu nie zwalnia cie do jego przestrzegania 

To w koncu dales to ostrzeżenia czy nie bo teraz piszesz ze dales ale nir musiales dac ale mi wbana wjebales bo regulaminu nie znalem XDD?

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Syan napisał:

To w koncu dales to ostrzeżenia czy nie bo teraz piszesz ze dales ale nir musiales dac ale mi wbana wjebales bo regulaminu nie znalem XDD?

napisalem wrzesniej ze dałem ostrzezenie nie dałem ci zadnego muta ani gaga tylko bana 

Odnośnik do odpowiedzi

napisalem wrzesniej ze dałem ostrzezenie nie dałem ci zadnego muta ani gaga tylko bana 

weż mnie nie wkurwiaj nawet nie dales zadnego jebanego upomnienia chyba ze masz w logach ze pisales w tedy zwroce honor

Odnośnik do odpowiedzi

weż mnie nie wkurwiaj nawet nie dales zadnego jebanego upomnienia chyba ze masz w logach ze pisales w tedy zwroce honor

obejrzyj dokładnie demko jak wbilem na serwa wbilem do anty i dałem wam ostrzezenie 

Odnośnik do odpowiedzi

obejrzyj dokładnie demko jak wbilem na serwa wbilem do anty i dałem wam ostrzezenie 

Nie KURWA nie mogę z tobą bym cie zwyzywal ale takiego poczutego admina wolalbym nie tykac

Odnośnik do odpowiedzi

@ Syan posluchaj sobie utwór bonusa RPk. Opisuje on ciebie. Czepiasz sie pana admina ktory os długiego czasu pilnuje serwera. A ty jakis świeżak sie wychylasz. Utykaj i nie płacz pozdro pdw #muremzaministrem

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, szew digla napisał:

@ Syan posluchaj sobie utwór bonusa RPk. Opisuje on ciebie. Czepiasz sie pana admina ktory os długiego czasu pilnuje serwera. A ty jakis świeżak sie wychylasz. Utykaj i nie płacz pozdro pdw #muremzaministrem

po 1 dobra ale nikt cie nie pytal o zdanie 

po 2 japa

po 3 pysk

po 4 morda

po 5 ile ty masz kurwa lat zeby pisac #murem za kims XDDD

Odnośnik do odpowiedzi

Z czego co widzę to wina jest twoja @Syan słusznego dostałeś bana poza tym to była tylko 1gozina bana a ty się od razu spłakałeś zamiast po prostu odczekać lecz za to co napisałeś powyżej ban na 7 dni lub perm

• Lubie To! 1
Przez Arecki,

Nie jesteś jednym ze świadków i osób które są zamieszane w sprawę. Robisz niepotrzebny zamęt!

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, meflix napisał:

Z czego co widzę to wina jest twoja @Syan słusznego dostałeś bana poza tym to była tylko 1gozina bana a ty się od razu spłakałeś zamiast po prostu odczekać lecz za to co napisałeś powyżej ban na 7 dni lub perm

wypierdol perma nie bede plakal za jakims serwerku na ktorym graja tylko 4-7osob 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

Ch1me otrzymuje mute i gaga na 24h za prowokacje. Jeśli chodzi o kwestie Ministra to czeka go rozmowa ze mną.

Skargę przyjmuje. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

tematzamkniety.png.fd77e8b9a65c557a72174b54e81ba1ed.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...