Skocz do zawartości

Nasi Sponsorzy & Partnerzy

Nowe IP serwerów CSGO!

Serdecznie zapraszamy do gry!

Czytaj więcej

[Odrzucone]Rekrutacja

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Top1 Pawmak CSGOPOLSKA.PL

● Wiek: 20 

● SteamID:  76561198308863542

● Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Pawmak/145.239.21.248:28035/

● Znajomość SourceMod'a (1-10): 10

● Mutacja? (Tak/Nie): Tak

● Mikrofon? (Tak/Nie): Tak

● Możliwość opłacenia obowiązkowej składki rekrutacyjnej (Tak/Nie): Tak

● Posiadasz konto ze statusem Prime (Tak/Nie): Tak

● Doświadczenie jako admin:  6 miesięcy jako admin/ prawa reka opiekuna i właściciela z poprzedniego serwera 

Kilka słów o sobie: Siemka Jestem Top1 Pawmak CSGOPOLSKA.PL chciałbym powiedzieć, że jestem zaradny, pracowity i zawsze skupiony na swoim celu a moim celem jest ochrona serwera OM1 którego kocham i u którego posiadam 793.25 hr, co czyni mnie najdłużej grającym na tym serwerze. Chciałbym jeszcze dodac, że na serwerze wszyscy mnie cenią w tym młodsze pokolenia i chce im jako admin dawać przykład dobrego i odpowiedzialnego członka serwera. 

Wiem że mam w ciul mute/gag i ban ale zmieniłem sie , przecież każdy zasługuje na drugą szanse prawda ? 

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE

+wiek

+składka

-olbrzymia ilość gagów i mutów

-0 pokory

-kompletny brak szacunku w kwestii odzywek do kogokolwiek 

-nie nadajesz się na to stanowisko ponieważ nie jesteś w stanie pokazać jakikolwiek przykład młodym graczom

Ale nadajesz sięna OM2 bo tam jest mało zasad więc jest szansa że byś się odnalazł.

• Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Podanie zostalo przyjete. 

Z wyrazami szacunku,
RevaleD

Nie no, a tak serio nie jesteś osobą która nadaje się na admina. Ja dobrze o tym wiem, ty tak samo dlatego podanie jest odrzucone.

Mogę pomyśleć o daniu Ci szansy, ale muszę widzieć znaczącą poprawę zachowania i to, że Ci zależy na tym cały czas.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

podanieodrzucone.png.0fe534dce2b3d77bb592ee9f6b2f24f0.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...