Skocz do zawartości

Nasi Sponsorzy & Partnerzy

Nowe IP serwerów CSGO!

Serdecznie zapraszamy do gry!

Czytaj więcej

[Zamknięty]Odwołanie

ODWOŁANIE DLA PAWMACZKA NASZEGO KTÓRY MA 800 H NA SERWERZE   

1. 1. Czy Pawmak Powinien dostać teran unmuta którego za darmo otrzymałem

• Tak
      0
    • Jak najbardziej
      0

Ankieta została zamknięta

Rekomendowane odpowiedzi

Siema 

Pisze  prośbe o unmuta. Powiem szczerze zrozumiałem swój błąd słuchając smutnej muzyki  siedząc na parapecie na oknie z chęcią zakończenia tego nędznego i smutnego życia spogladając jak leci w dół czas mojego unmuta którego dostałem  misclickiem na ten thousand hour. Słysząc jak reszta z serwera cieszy sie życiem i śmiejąc na serwerze uzywając mikrofonu. Pamiętam gdy nie miałem unmuta grałem razem z Revaledem, Pashy i Areckiego śmialiśmy sie razem spędzając miło czas. Chciał bym tutaj uzyj argumentu w którym wspomne że mając 800 h na serwerze (najwięcej na serwerze z przewagą 200 h od drugiego miejsca) było nawet czasami tak ze  siadałem nas serwerze jak nie było nikogo i sam sobie grałem siedząc i ciesząc sie życiem. Drugim argumentem jest to że ja jestem bardzo znaczycym graczem ponieważ utrzymuje sie wczołowej czołówce razem z wspomnianym Graczem Revaledem opiekunem kochanym najlespszym , posiadając razem z nim jako jedyni gracze 80 k + pkt , 3 miejsce które jest za nami posiada ledwie 40k pkt co oznacza że jestem dobrym jak i aktywnym graczem tego serwera który także gra na OM2 AWP ONLY jak i only digle . Smuci mnie to że jako gracz który ma tyle godfzin i pkt nie jestem doceniany przez  żadnego opiekuna jak i właściciela, którzy w tych ciężkich czasach dla mnie nie są wsparciem dla mnie. Chciałbym jescze wspomnieć tutaj czasy gdy zaczynałem grac na tym serwerze (2 lata już mija) gdy Pewien Admin teroryzował mnie mutami banami jak i gagami co sprawiło to uszczerke na moim zdrowiu psychicznym. Jedynym dla mnie wsparciem był Laviesta za którym tęsknie, który także otrzymywał muty i gagi na tamte czasy.

Sam gdy grałem na serwerze młodsi widzoie/gracze potrzebowali słowa wsparcia ja im dawałem. Nie admin nie opiekun a zwykły gracz 

Prosze o skrócenie unmuta z 10 000 na 30 min 

Zdjęcie przedstawione na dole to ja siedzący smutny słucahjąc tej muzyki https://youtu.be/nWhy7YdQC1Y . i myślący o czasach gdy miałem  wsparcie od moich bliskich graczy z tego serwera którzy już tam nie grają 

Jeszcze raz przepraszam i proszę o unmuta i większe wsparcie dla najbardziej aktywnego gracza 

Brak opisu.

Edytowane przez ム X L S
Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze zzytając to co piszesz i jak się czujesz kręci mi się łezka w oku. To przykre jak można doświadczyć czegoś takiego od losu. 3maj się nubie i powodzenia życzę. Pamiętam też jak wchodziłeś na Retakes. Byłem wsparciem dla początkujących graczy, nie dało się o tobie powiedzieć słowa. A sytuacja z dzisiaj? Widać że zostałeś ofiara. Nie przejmuj się. Głowa do góry

#MuremZaZjebanymPawmakiem

Benc.

Odnośnik do odpowiedzi

Pawmak źle zrobiłeś wyzywając mnie przy revaled, było mi smutno przez tą zaistniałą sytuacje. Myśle ze kara została która została na ciebie nałożona jest zbyt surowa i powinieneś mieć moim zdaniem ją skrócona na 1000 minut (16h) a lizanie dupek adminom nic ci nie pomoże i myśle ze jakiś admin może ci ją skróci trzymaj się tam. Tęsknimy 

Odnośnik do odpowiedzi

Mute został skrócony do 17h lecz pamiętaj,

że kolejny raz administracja nie będzie taka łaskawa... 

Odnośnik do odpowiedzi
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

tematzamkniety.png.fd77e8b9a65c557a72174b54e81ba1ed.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...