Skocz do zawartości

Nasi Sponsorzy & Partnerzy

Nowe IP serwerów CSGO!

Serdecznie zapraszamy do gry!

Czytaj więcej

[Odbanowany]Odwołanie KovaL

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: KovaL

Admin banujący: Dart

Powód bana: wh

SteamID: STEAM_0:0:222392380

Data i godzina: 04.11.2022 11:46:56

Serwer: Mapa: ★ CSGOPOLSKA.COM ★ [MIRAGE #1] ★ 128TR

Link do GOTV:  https://gotv.csgopolska.com/om1/demos/dem-de_mirage-1649668334-1649670884.zip

Opis sytuacji: Gram sobie na chillku i zrobiłem chyba staty 35/5 a admin banujący stwierdził ze mam wh i dał bana. W csie mam 4000h i od 2 lat mam globala i 8lvl faceit (teraz 7). Zdaje sobie sprawę ze moja gra mogła wyglądać na podejrzaną ale mam nadzieje ze po obejrzeniu demka wyjaśni się to nieporozumienie. 

Odnośnik do odpowiedzi

22: 40     widzisz przez ścianę shorta, ustawiasz sie i czekasz aż wychyli, btw fajnie ci celownik poleciał   B+/-

26 : 05     podnosisz awp, zeskakujesz. Przez ścianę w idealnym momencie gdy ct przestał wychylać to ty to robisz i sie wcelowujesz   B+ 

26: 15      strzeliłeś przez skrzynki w idealnym momencie gdy ct za nimi zaczął przechodzić   B+

27: 07    podchodzisz bez sprawdzania próbując zabić ct, giniesz     B+/-

29:05     nikogo nie widz ileś przez wh wiec na wyjebce biegniesz z kosą przez całego mida    B+

32:20    T z awp na rampie, wyczekujesz az przestanie patrzeć schody i wychylasz     B+

34:36   smoke przed rampą i zabijasz przez niego    B+

Masz dziwny styl gry i moim zdaniem wh było ale werdykt zostawiam Ub Team'owi 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

Zaraz zweryfikuje demko i dam werdykt.

@edit1:

22:40- czysto b-
26:05 - wiedział i widział, że CT jest za murkiem, słyszał jak CT tupta dlatego akurat wcelował się w momencie, gdy CT sie schował - normalna akcja b-
27:07 - Nie sprawdził pozycji, bo TT był w domku, dlatego odrazu wyszedł peekować jungle/schody. b-
29:05 - Będąc na shorcie słyszy TT w domku, wie ze zostało ich 2, miał info o TT na rampie, dlatego wychylił na kosie, imo b-
32:20 - Imo czysto, CT wychla po strzale TT na rampie
34:36 - clear, zwykly prefire przez smoke, a że akurat TT wychylił rampe to zginął xD  b-

26:15 - Raczej przypadek, każdy z nas ma takie akcje czasem.

W mojej opinii demko jest czyste, zawodnik z pojęciem o grze :D

• Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

odbanowany.png.f1a31f23f2078b5d86d18cc1008fbb66.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
  • Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...