Skocz do zawartości

Nasi Sponsorzy & Partnerzy

Nowe IP serwerów CSGO!

Serdecznie zapraszamy do gry!

Czytaj więcej

[Zamknięty]Dalszy los serwera

Rekomendowane odpowiedzi

• Zasłużony

Siemanko

Przychodzę do was z pytaniem o dalszy los serwera 4MAPS, serwer ma małe zainteresowanie dlatego czas coś z tym zrobić i liczę na waszą pomoc. 

Macie jakieś pomysły na serwer ? Myślałem nad zmianą serwera na Mirage/Cache, nie sam mirage bo on niektórym się nudzi a to jakaś odskocznia lekka. 

Chodzi o to aby nie zmieniać całkowicie serwera a zrobić coś aby wrócił do zainteresowania i trafił do graczy którzy chętnie by na nim pograli

Czekam na wasze propozycje ! :)

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem z topowymi graczami serwera 4maps. Większość osób podaje propozycje zamiany miraga na traina/ nukea. 4mapsy dla wielu osób są serwerem oderwania od only miraga. Jeśli ta propozycja nie wypali to w pełni popieram twój pomysłow 2mapsów,.

Pozdrawiam, 

• Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jako Stały Gracz Serwera 4Maps Nie Wiem Dlaczego Tak Mało Osób Tam Gra , Serwer Jest Odskocznią Od Spędzania Całego Dnia Na Mirage . Chciałbym Aby Były Na Serwerze Mapy takie jak : Nuke , Train , Cache 

12312312312.png

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie by było mieć jailbreaka na sieci, ale jak wspominałeś "Chodzi o to aby nie zmieniać całkowicie serwera" 
co do cache/mirage  cache jest bardzo fajną mapą na moim wcześniejszym forum byłem adminem właśnie serwera cache/mirage i się bardzo fajnie grało, ale mirage już mamy 2 ,więc może cache/nuke

Odnośnik do odpowiedzi

Co do 4maps jakie mapy moim zdaniem by były najlepsze to Train/Cache/Inferno/Nuke (Mapy mirage jest 2x na forum - dziennie coraz więcej osób) Jeśli inni są zdania na 2maps to jestem tez tego samego zdania mapy: Nuke/Train Train/Inferno Inferno/Cache ... duzo do wyboru trzeba było by zrobić głosowanie jakie serwery by chcieli gracze.

Odnośnik do odpowiedzi

Dawanie Mirage na serwer 4Maps gdzie jest wysyp serwerów Only Mirage to słaba opcja. W ogóle nie powinno tam być mirka. Ode mnie propozycja to serwer z dwoma mapami i zrobić po prostu ankiete serwerową jakie mapy będą.

• Lubie To! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy, to przerabiałem takie coś już kilka razy i wiem, ze cięzko jest rozwinąć serwer gdzie w tych czasach nie ma mirka, bo nie oszukujmy się, ale największa ilość osób spędza czas właśnie na nim. Ja osobiście byłbym zwolennikiem, aby znajdowało się tam coś innego, niż typowy obcykany mirage, ale wydaje mi się, ze właściciele będą musieli w przyszłości kolejny raz kombinować na co zmienić dany serwer, bo nie będzie na nim grywalności. Jeżeli chcecie aby serwer miał trochę więcej zajmowanych slotów, to niestety ale wydaje mi się, ze mirage musi się tam znaleźć. Ale aby nie zapeszać, to dla samego "testu" można pokombinować coś z takimi mapami jak cache/train :) 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 months later...
  • Właściciel
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

tematzamkniety.png.fd77e8b9a65c557a72174b54e81ba1ed.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...