Skocz do zawartości

Nasi Sponsorzy & Partnerzy

Nowe IP serwerów CSGO!

Serdecznie zapraszamy do gry!

Czytaj więcej

[Zamknięty]Wywiad z naszym ulubionym opiekunem Revaled'em :)

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na jak, że krótki lecz treściwy wywiad
Reporter: @ X L S
Odpowiadający: @ RevaleD

@ X L S
                 Cześć! Miałbyś ochotę wziąć udział w krótkim wywiadzie? 

@ RevaleD
  Jak najbardziej!

@ X L S

To na początek opowiedz nam coś o sobie.

@ RevaleD  

Mam na imię Adam, mam 19 lat (niestety ostatnie naście.. :D). Mieszkam w województwie Wielkopolskim. Jestem w 4 klasie technikum, interesuję się terrarystyką i układaniem kostek Rubika.

@ X L S

O proszę 4 klasa technikum to znaczy że w tym roku piszesz maturę zgadza się? Jesteś przygotowany na nią?

@ RevaleD  

Chodzę tylko na korki z matmy, z innych przedmiotów czuję się "kozakiem" 

@ X L S

No to nic tylko życzyć tobie udanej matury! A myślałeś już coś na temat studiów? Na jaki kierunek będziesz chciał iść?

@ RevaleD

Dla mnie to dość ciężki temat, ale raczej po maturze praca i zaoczne studia a kierunek to coś z marketingiem, ewentualnie coś związanego z socialmediami lub właśnie psychologią w reklamie.

@ X L S

Bardzo ciekawe kierunki masz na oku a szczególnie psychologia w reklamie, może wykorzystasz to do reklamowania CSGOPolska ! Pozwolisz że wrócimy jeszcze do twoich zainteresowań, opowiedz nam coś więcej o terrorystyce i skąd wzięło się owe zainteresowanie bo nie ukrywam dość nietypowe zainteresowanie? 

@ RevaleD  

Za dzieciaka bałem się panicznie pająków, do tego stopnia że sam go nie potrafiłem się "pozbyć". Na moim osiedlu kiedyś ziomek miał całkiem pokaźna ilość ptaszników (coś w okolicy 250). W wieku 10 lat powiedziałem sobie, że kiedyś na 100% będę mieć pająki. Po 2 latach trafiłem na YT na kanał związany z hodowlą ptaszników, doszedłem do grup na Facebooku związanych z ptasznikami i przyszedł moment, w którym naszła mnie chęć na posiadanie owego ptasznika. Zacząłem oznajmiać rodzicom, że mam takie zainteresowanie ale kto normalny pozwoli 12 letniemu dziecku na hodowle jadowitego zwierzęcia w domu, wiedząc, że w takim wieku szybko się nudzą nowe zainteresowania więc na tamten moment dostałem odpowiedź - "Nie, bo nie". Ale ja nie odpuściłem i ciągle im powtarzałem co chce, mówiłem jaki gatunek będzie na pierwszego pająka, nadal nic nie skutkowało. Zacząłem czytać o polskich pająkach właściwych, ogarnąłem sobie czy u mnie w okolicy takie występują i cyk. Złapałem swojego pierwszego pająka(Dla ciekawskich kto chce niech wpiszę sobie w google - Eratigena atrica), poprosiłem mamę o plastikowe pudełko, zrobiłem mu mini terrarium i tak właśnie zaczęła się moja przygoda z terrarystyką. Jak się okazało, strach wynikał tylko z niewiedzy o tych stworzeniach. W wieku 15 lat nadszedł ten moment, w którym po "maglowaniu" rodziców o tego jednego ptasznika zgodzili się widząc, że nie jest to zajawka na chwilę, tylko rzeczywiście pasja, która mnie interesuję i mam dużą wiedzę.
Nie będę się rozpisywać więcej, bo o tym mógłbym mówić naprawdę długo i obszernie, ale myślę, że w połowie to zabrałem Ci kilka pytań o samym temacie, dlatego mam nadzieje, że jeszcze jakieś zadasz to z chęcią odpowiem 

@ X L S

Naprawdę zaciekawiłeś mnie tą pasją jak i samą historią, osobiście nie wziął bym na rękę jakiegokolwiek pająka ale może za jakiś czas pogląd na pająki się zmieni. 

Dobrze, kolejne pytanie. Opowiedz mi jeszcze o tym jak zacząłeś z grami komputerowymi? Jaka jest najlepsza i najgorsza gra w jaką grałeś w życiu? 

@ RevaleD  

Najpierw zacząłem podglądać jak mój brat gra na kompie w cs 1.6. Miałem wtedy 4 lata, w wieku 6 lat już sam zasiadałem przy kompie i pykałem w naszego cs'ka. Od dziecka gram w FPS'y głównie CS 1.6/CSGO. Był jeszcze epizod minecraft'a w 2010-11 roku.
W latach 2011-2012 zacząłem grać w Lola. Zdecydowanie najgorszą grą względem toksyczności jest LoL. Jak pewnie sami się domyślacie, dla mnie najlepiej gra się w CS'a. 

@ X L S

O to powiem ci, że dosyć szybko zacząłeś grać na komputerze, pewnie rodzice non-stop mówili ci abyś przestał grać i wyszedł na dwór prawda? Myślałeś kiedyś o e-sportowej karierze? 

@ RevaleD

I mówią do tej pory, nigdy nie miałem E-sportowego snu :(

@ X L S

Co lubisz robić w wolnym czasie oprócz grania w gry? 

@ RevaleD
W wolnym czasie lubię układać kostkę Rubika, zaczynając od 2x2 do 3x3 i pyraminxa (kostka w kształcie trójkąta)

@ X L S

A mógł byś opowiedzieć nam o tym jak wyglądał twój początek z tą siecią?

@ RevaleD
Głównie przez Kudłatego (Arecki). Znamy się już ponad 7 lat, zawsze było tak że tam gdzie on na różnych sieciach tam i ja. Gdy właśnie on robił jakieś swoje projekty np. TS3 kilka lat temu to też pełniłem u niego jakąś funkcje na serwerze. Na sieci znalazłem się w taki sposób, że napisałem do niego na priv czy coś robi aktualnie w cs, no i 2 lata temu odpisał że ma serwer om. Zapytałem o IP i tak właśnie się znalazłem na sieci.

@ X L S

To można powiedzieć że jesteście najlepszymi przyjaciółmi ty z Areckim Jeszcze opowiedz nam skąd wziął się twój nick? Ponieważ mnie to bardzo zastanawia jak i pewnie samych czytelników 😆

@ RevaleD
W 2008 lub 2009 roku gdy mój brat grał w CS 1.6 to w sumie był jego nick. Po roku ustawił sobie nowy nick, a w zasadzie jego przezwisko z lat szkolnych, a z racji że wtedy byłem młody i głupi to ja postawiłem, że przejmuje nick RevaleD.

@ X L S

To powiem ci że też długi czas używałem nick'u mojego brata ale uznałem że muszę go zmienić i jest jaki jest :)
Myślę że zbliżamy się do końca wywiadu, lecz za nim to kilka szybkich strzałów oraz ostatnie pytanie!

@ RevaleD

To startuj!

@ X L S

•  Cs 1.6 czy CS:GO?
  • McDonald's czy KFC?
  • Rezi czy Blowek?
  • Spotify czy YouTube?
  • Nauka zdalna czy stacjonarna?

@ RevaleD

• CSGO
  • MCD
  • Blowek
  • Spotify
  • Nauka Stacjonarna

@ X L S
    No i nadeszła chwila na ostatnie pytanie! Co trzyma ciebie przy sieci CSGOPolska?

@ RevaleD
    Chęć rozwoju sieci i niesienie pomocy chłopakom w prowadzeniu sieci. Moim zdaniem sieć ma potencjał zaistnieć w świecie CS'owym.

@ X L S  
     Będziemy już kończyć wywiad. Chciałbyś kogoś pozdrowić lub dodać coś od siebie? 

@ RevaleD
    Pozdrawiam całą naszą społeczność CSGOPolska.com

@ X L S

Ja też pozdrawiam oraz dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas na wywiad.

@ RevaleD
         Dziękuje za to, że to ja rozpoczynam właśnie tą serie wywiadów.

• Super! 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • RevaleD changed the title to Wywiad z naszym ulubionym opiekunem Revaled'em :)

Szczerze, nie spodziewałem się, .że pomysł wywiadów wypali. Gratuluję @ X L S spełnienia się w roli redaktora.

Zaciekawił mnie temat terrarystyki, To chyba niecodziennie zainteresowanie szanuje w opór i życzę sukcesów w jeszcze szybszym układaniu kostki rubika

Pozdrawiam cieplutko chłopaki.

• Lubie To! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • Administrator
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

tematzamkniety.png.fd77e8b9a65c557a72174b54e81ba1ed.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...