Skocz do zawartości

Nasi Sponsorzy & Partnerzy

Nowy szablon forum

Przedstawiamy wam nowy szablon naszego forum.

Wszelkie błędy prosimy zgłaszać w specjalnym do tego temacie.

Czytaj więcej

[Propozycja] Surf+Mg

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: X L S

Co to jest za zmiana: 

• Usunięcie z tabeli rangi Admin, ponieważ zauważyłem że jak jest admin to serwer jest spokojny a jak admin wychodzi to zaczyna być samowolka etc.
  • Dodanie do rangi VIP możliwości odrodzenia się raz na mecz surf'a 
  • Dodanie !ghost na mapy Mg, gdyż nie raz są mapy na których czeka się 5 min. a co za tym idzie gracze wychodzą z serwera (z nudów...)
  • Dodania większego cooldawn 'a na mape 100traps ponieważ mapa zajmuje prawię 1h a da się ją grać prawię co 15/20 min.
  • Usunięcie z FreeFipa/nocnego Vip'a 105 HP gdyż zwykły Vip powinien się czymś wyróżniać
  • Większe pkt za zabicie kosą
Edytowane przez X L S
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator
Napisano (edytowane)

Z usunięciem rangi admin w tabeli się zgadzam, lecz gracze czasami mają pytanie do admina, ale można dodać komende !tag gdzie będzie można wybrać sobie tag czyli "gracz" "vip" "admin" 

Odrodzenie na surfie może być dość op bo wystarczy że będzie chociażby 2 vipów w jednej drużynie i na taką drużynę będzie ciężko wygrać

Do niektórych map mg trzeba wciskać klawisz E lub lewy przycisk myszy a na ghoscie nie można, więc będzie to czasem bez sensu a jeżeli by dodano możliwość klikania gracze będą mogli przeszkadzać innym 

100traps rzeczywiście zajmuje dużo czasu więc cooldown się przyda

A z vipem jest takie 50/50 jednak jest to freevip dla 1 osoby na mape a na nocnego ludzie często przychodzą sobie w nocy po prostu posiedzieć z znajomymi więc vip może ich zachęcić do zostania dlużej przy serwerze

Edytowane przez TwiZzy
  • Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, TwiZzy napisał:

Odrodzenie na surfie może być dość op bo wystarczy że będzie chociażby 2 vipów w jednej drużynie i na taką drużynę będzie ciężko wygrać

Jakie op? Wystarczy, że ja wejdę na serwer bez vipa i los moich opponetów jest z góry przesądzony. Jak dla mnie może zostać to dodane.

Edit: Można dodać szanse x % dla vipa na odrodzenie się.

Edytowane przez maciejfajter45
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

1.  Spoko propozycja.

2. Według mnie to jest za duże ułatwienie.

3. Ghost na mapach nie ma prawa dobrze działać ponieważ:

a) Ghost nie może klikać przycisków co wyklucza go z gry na części map

b) Gracze by bugowali mapy blokując się w np drzwiach czy przeszkodach

4. Jeśli gracze tak często wybierają 100trapsy to znaczy że im się podobają, a jeżeli by stwierdzili że znudziło im się granie godzinę jedną mapę to użyli by komendy !rtv

5. FreeVIP i nocny VIP jest opcją przetestowania zwykłego VIPa, więc ta osoba która ma freeVIPa/nocnego VIPa zauważy że są z niego fajne korzyści co automatycznie będzie zachęcało do jego kupna.

A propo tego że zwykły VIP powinien się czymś wyróżniać to Free/nocny VIP nie ma dostępu do komendy !gloves

Edytowane przez Bonus
  • Lubie To! 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do odpowiedzi

1. Usunięcie rangi z tab to fajny pomysł to osoby nie wiedziałyby kto jest adminem. Wielokrotnie byłem świadkiem jak ktoś krzyczał na chacie itp. a gdy wszedł admin przestawał się odzywać i admin nie wiedział że coś takiego się działo.

2. Odradzanie się jest niesprawiedliwe wobec normalnych graczy gdyż vip i tak bardzo ułatwia grę.

3. Na wielu mapach mg są drzwi windy itp w których potrzeba interakcji np z przyciskami więc ghost nie mógł by działać w poprawny sposób na wielu mapach.

4. wygląda mi to na propozycje na siłe która nie ma większego sensu

5. to samo co 4. Czemu ma się różnić i być gorszy od zwykłego skoro ma prezentować vipa i zachęcać ludzi do gry w nocy.

6. fajny pomysł by dawało to np. +1 punkt jak za zabicie headshotem.

• Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi