Skocz do zawartości

Nasi Sponsorzy & Partnerzy

Nowy szablon forum

Przedstawiamy wam nowy szablon naszego forum.

Wszelkie błędy prosimy zgłaszać w specjalnym do tego temacie.

Czytaj więcej

Problemy z FPS po wpisaniu komend w opcjach uruchamiania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie . Mam duży problem z spadkiem fps . Wiem ze wina stoi po wpisaniu komend w opcjach uruchamiania cs go . Wpisałem parę komend które miały podnieś stabilność gry i fps. A wyszło na odwrót i po usunieciu tych komend z opcji uruchamiania problem nie zniknął . Fps benchamrk pokazywał mi 490 fps po wpisaniu komend spadły na 320 i nie ważne jakie mam ustawenia fps mam te same 320. To duży spadek i nie chce wrócic do normy . Wysyłam komendy które użyłem i prosze o pomoc . Kolega wpisał te same komendy i ma ten sam problem czyli mam sprawdzone że wina stoi po stronie wpisanych Komend w opcjach uruchamiania . O to komendy : novid , +mat_queue_mode 2 -tickrate 128 
-nojoy -no browser -r_emulate_gl -limitvsconst -forcenovsync -scftparticlesdefaultoff . Prosze o pomoc . Pozdrawiam serdecznie

IMG_20220104_093728.jpg

IMG_20220103_192504769_HDR.jpg

Odnośnik do odpowiedzi