Skocz do zawartości

[Zbanowany][Odwołania od bana] MurcixEKIPA

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: MurcixEKIPA

Admin banujący: UBT | RevaleD

Powód bana: Wallhack

SteamID: STEAM_1:1:572660996

Data i godzina: 07.29.2021 18:40:45

Serwer: Mapa: [PL][Only Mirage#2]CSGOPolska.com[128]

Link do GOTV: https://gotv.csgopolska.com/1/auto0-20210729-183820-1206826420-de_mirage-_PL__Only_Mirage_2_CSGOPolska.com_128__Skins_Knifes_Gloves_.dem.zip Nie gralem nawet na tym demku*

Opis sytuacji: Nawet nie wiem co mam opisać, 3 ban z waszej strony. Ostatnio normalnie sobie z opiekunem Mateuszem grałem na serwie, a to ze młodsza część graczy płacze ze ich zabijam nie jest powodem do banowania mnie.  Lekki nieprofesjonalizm. :)

Odnośnik do odpowiedzi

Demko; http://764639.node26.pukawka.pl/dem-de_mirage-1627568791-1627570721.zip

10:54 -  pickujesz domek A,  nie sprawdzasz rampy a TT nie bylo tam slychac, mimo to w 10:58 wyczekujesz model pod schodami b+
15:10 - modelowo przez sciane XD b+

24:23 - modelowo b+ 

Odnośnik do odpowiedzi

10:55 zobacz perspektywę ''L3chu'' widać ze chłop tupnął kilka razy, ciężko było by nie usłyszeć chłopa z kanapki siedząc na schodach. 

15:04 od schodów w pałacach cały czasz idę z celownikiem lekko skierowanym w ziemię, zwykły zbieg okoliczności.

24:20 przepraszam bardzo ale jeżeli słyszę chłopa jak idzie to chyba logiczne ze będę pickował z celownikiem w jego stronę a nie będę się patrzył obok bo ściana jest przede mną. 

Czekam na dalszy rozwój sytuacji, mam nadzieję że będzie jakiś konkretny powód przez który dostałem bana bo na razie nic sensownego.

Jak by się dało to nie zamykajcie tego tematu z odpowiedzią ze ban pozostaję tylko rozpatrzcie jakoś to odwołanie.

Chciałbym jeszcze dopisać ze na serwerze ''mirage 1'' jakoś nie ma ze mną problemu, ponieważ jest tam wyższy poziom gdzie znaczna większość to ogarnięci gracze a nie tak jak na ''mirage 2'' że większość to nowsi gracze ze słabszym pojęciem o grze. Dlaczego tak o tym się rozpisuje? Żeby ktoś zrozumiał to że nowy gracz będąc zabijanym przez gracza co większość zabójstw to strzały w głowę, będzie mnie zgłaszać. Co nie przytrafia się na wspomnianym ''mirage 1''. 

Odnośnik do odpowiedzi

Bana dostałeś za grę na mirage #1

Rozumiem gdybyś potrafił grać w ta grę, ale movement i umiejętność strzelania to jakiś niski gold, może kałach a robisz staty 40/13 na pustym koncie... 

Do weryfikacji demka czekamy na @ Markusss

Odnośnik do odpowiedzi
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

zbanowany.png.d891cdee3afd15ae9ebaaca8c67faff6.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...