Skocz do zawartości

[Zbanowany]prośba o ub

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Pietrucha 

Admin banujący: Enoughhh

Powód bana: czitujesz

SteamID: STEAM_1:1:534033044 

Data i godzina: 07.13.2021 13:41:44

Serwer: Mapa: OM#1

Link do GOTV: http://764639.node26.pukawka.pl/dem-de_mirage-1626175123-1626177585.zip

Opis sytuacji: pykam se giereczke i wyjaśniam bambiczków i chyba enusia zapiekła dupeczka i niestety banik za czitowanie troche to śmieszne dla mnie no ale okej mam nadzieje że ktoś to dobrze sprawdzi i dostane szybkie ub :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

5:21 jestes w underze, idealnie po tym jak tt sprawdza undera zaczynasz podchodzic na łoku [b+/b-]
5:26 podczas wychylania na under wyjmujesz nóż jakbyś był pewny że tam nikogo nie bedzie pomimo tego że ktoś mógł tam stać i zaczynasz na nożu podjeżdżać [b+]
5:34 cały czas idziesz na nożu przez b apsy pewny tego że nikogo nie spotkasz [b+]
9:32 po 6 sekundach stania w miejscu nagle wychyalsz i dajesz mi jakby nie bylo dość szybkiego no scope w głowę ze scouta (to że jest to frag na mnie nie ma żadnego znaczenia) [b+]
9:35 oczywiście po tym fragu wbiegasz na kota w side od razu ,tak jakbyś wiedział że nikogo nie ma na b, plantujesz pake nie boisz sie ze moze być ławka albo edward albo za sitem [b+]
9:49~50  zabijasz ct w kuchni i wychylasz na niego w ogóle się nie przejmując że tam może być jeszcze jeden antyterrorysta, trafiasz no scope [b+/b-]
10:25 jestes w palacu . nagle sie zatrzymujesz i twój celownik ląduje na model przeciwnika pomimo tego że nie miałeś go prawa ani widzieć ani slyszeć [b+]
11:00 lecisz sobie ct na nożu jakby nigdy nic jakbyś wiedział że i tak nie spotkasz nikogo pomimo tego że zabiłeś 2 z A [b+]
11:33 wychylasz na mida z connecta idealnie wcelowany w model postaci przeciwnika , dajesz mu glowe [b+]
13:10 zabijasz typa w conie nie mają prawa o nim wiedzieć bo szedł cały czas na shifcie [b+]
13:13 wychylasz wcelowany w model przeciwnika na palac ze schodów i dajesz mu głowe pomimo tego że lezy tam mołotow i ledwo tą postać widać, praktycznie wgl [b+]
13:50 lecisz przez całe apsy b nic nie sprawdzasz. nie sprawdzasz nawet shorta/edwarda tylko od razu rzucasz smoke na pake jakbyś wiedział że typ i tak cie nie zabije [b+/b-]
16:36 zabijasz tt na palacach mega szybkim strzałem [b+]
19:25 zabijasz ct w oknie ,znowu to samo idealnie kiedy wychyliles od razu strzeliles jakbyś wiedział że dokładnie w tym miejscu będzie przeciwnik [b+]
22:10 po zabiciu typa w site wychylasz na rampe z celownikiem na modelu przeciwnika , gdzie zwykły gracz byłby wcelowany normalnie w rampe ty jednak masz celownik na przeciwniku który kryje się za scianą [b+]
22:36-22:41 sztywno patrzysz przejscie w jungli , nagle gdy twizzy wchodzi do okna ty się odwracasz pomimo tego że nic nie slyszales podchodzisz kawalek pod b i nagle się cofasz kiedy twizzy zbliża się do dziury w jg. [b+++++++]

Ponad to masz tu linka do swojego ostatniego odowołania z innego forum ;)https://forum.cs-tyralnia.pl/index.php?/topic/1180-odwołanie-od-bana-pietrucha/

Bana dostałeś po ostatniej akcji, idealnie wiedziales kiedy się odwrócić i zacząc cofać do jg po tym jak niby szedłeś w stronę B. Na temat tego co napisałeś w odwołaniu, szczerze mówiąc bardzo infantylne podejście masz, jak już się odwołujesz to chociaż troche kultury mógłbyś zachować. Konto ma troche ponad 300h, jak pytałem o main konto
to ponoć sprzedałeś a konto na którym grasz jest niby kolegi. Jak dla mnie gracz powinien pozostać zbanowany.

Poczekamy na decyzje UB team. @ Witek

*edit 1 *

Po 1 nie wypowiadaj się pod swoim postem, po 2 po prostu poczekaj na decyzje UBteam. Ja swoją robotę zrobiłem @ Pietrucha

Edytowane przez enoughhh
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

to z tym wybieganiem to nie wiem czy zauwazyles ale ja tak gram caly czas ze wbijam sie i albo zgine albo zabije, tamte akcje co napisales to byly lucky ale widzialem tez na demku ze rzeczywiscie te dwie były podejrzane bardzo no ale to tyle nic więcej, jeżeli chodzi o tamto odwołanie z forum to zobacz że tam taka sama sytuacja i nawet nie rozpisali mi demka tylko ban bo są kretynami

Edytowane przez Pietrucha
.........
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

9:26-9:32 - CT fejkuje skok z balkonu B (mógłbyć wszędzie, w BSie, na samochodzie lub przejść do ławki), a ty nadal czekasz i pickujesz w model, który idzie za sciane do lewej, czekasz i dajesz noscope b+
10:25 w każdej rundzie, gdy pickujesz dana pozycje biegniesz bez sprawdzania pozycji (np 9:35 / 5:26), teraz jednak widzisz CT na WH i kontrolujesz model b+
10:43 Strzelasz do typa pod schodami, drugi CT wjeżdża Ci drewno a ty kontrolując model przesuwasz celownik na górę, wiedząc ze CT skacze(mógł równie dobrze wejść pod Twoj celownik gdy strzelałeś do pierwszego ct)  b+
13:50 brak sprawdzenia pozycji (edward/short/ławka), widzisz na WH/esp gdzie znajduje sie TT i poprostu defujesz pake b+

22:10 W tej akcji, pickując ze schodów sprawdza się zwykle rampe na daleko, Ty jednak odrazu kontrolujesz model przez sciane (celownik) w 1/2x widać wszystko b+

W mojej opinii demko spalone.

Brak UB.

Edytowane przez RevaleD
  • Super! 1
Odnośnik do odpowiedzi
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

zbanowany.png.d891cdee3afd15ae9ebaaca8c67faff6.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...