Skocz do zawartości

[Odrzucone]voteban/votekick

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: konnichiwa

Tytuł zmiany: Dodanie votekicka oraz votebana.

Co to jest za zmiana:Hejka, wychodzę z propozycją dodania na serwer votebanów, oraz votekicków. Komendy te przydałyby się, gdy np. nie było by admina, a na serwer wszedłby jakiś cziter, co się zdarza dosyć często, lub w wypadku, gdy ktoś zostaje afk na coursie, czego następstwem jest to, że trzeba czekać do końca rundy/wpisywać rtv.
W wypadku pozytywnego rozpatrzenia mojej propozycji, proponowalbym dodanie nowego punktu do regulaminu serwera, w którym by było napisane iż za bezpodstawne votebanowanie/votekickowanie będą surowe kary.

Pozdrawiam, rzufiiiik.

• Lubie To! 3
Odnośnik do odpowiedzi

votekick byłby spoko na coursach 

voteban tak średnio bo ludzie dla beki by to wpisywali a potem trzeba by było za nimi ganiać i karać 

• Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik

Ja z rok temu proponowałem voteban/votekick/votemute (czasowe kary na 30 minut) to gracze + admini uznali, że będą liczne nadużycia.

Mogła to by być jakaś alternatywa, tak żeby gracze poradzili sobie sami, gdy nie ma admina.

• Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli moge się wypowiedzieć co do tego to radze votebana nie dodawać: 1 miałem taką sytuacja gram na jakimś only mirku kilka miesięcy temu dobry dzień głowy siadają jest git i gracze uznali (z którymi gadałem grałem już kilka tygodni) uznali, że jestem odpalony dostałem tam własnie votebana i tyle nawet nie chcieli wytłumaczyć dlaczego 2 grałem kiedyś na serwerze który upadł nie wiem dlaczego po kilku miesiącach zmartwychwstał, obczaiłem forum i było pełno zgłoszeń że jest jakaś grupka ziomków która cały czas banuje ludzi i nikt na serwer nie mógł wbić bo dostawał od razu bana. Votekick jest bez sensu jeżeli ktoś troluje uznajmy to jak pójdzie votekick on wbije spowrotem no chyba że ktoś jest afk, lecz votemute może już być git np 1h muta lub gaga to będzie ok to wkońcu jedna godzina a jak będą osoby które bez powodu będą dawały administracja chyba załatwi sprawe  ;D

Odnośnik do odpowiedzi

Już temat był proponowany w tamtym roku, ale został odrzucony. Cs go ma możliwość wyciszenia graczy, więc jak ktoś nadużywa zawsze można się tym zaradzić, natomiast jestem przekonany, że vote Kick i voteban będzie nadużywany przez graczy nie słusznie. Ostatnio byłem uczestnikiem sytuacji, gdzie pół serwera mi mówiło, żebym wyłączył cheaty bo się grać nie da i nie byłem wtedy na multi koncie. Za dużo roboty potem będzie by sprawdzać demka kto nadużył komendy itd, potem dochodzi odpowiedzialność zbiorowa. Propozycja ode mnie na nie. 

Odnośnik do odpowiedzi
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

propozycjaodrzucona.png.1247464956b71f2d13a02b2531611b24.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...