Skocz do zawartości

[Zbanowany]Odwołanie od bana majesticflatmonkey

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: majesticflatmonkey

Admin banujący: @MłoDy

Powód bana: WH

SteamID: STEAM_1:0:461988731

Data i godzina: 05.01.2021 23:46:44

Serwer: Only Mirage #1

Mapa: de_mirage

Link do GOTV: http://764639.node26.pukawka.pl/dem-de_mirage-1619903471-1619905873.zip

Opis sytuacji: Witam was wszystkich bardzo serdecznie. Odwołuję się od bana za Wh od pana @MłoDy. Nie wiem jakim cudem Pan zdecydował dać mi bana na koncie z 2 stopniem. Wiem, świeże konto, onetapy z nieba itp. Już tłumacze. Chciałem zagrać z kumplem matchmaking'a ale on nie ma prime. A każdy chyba wie jak wygląda gra na nonprime, więc zdecydowałem się na użycie mojego konta które gdzieś tam sobie leżało i służyło głównie do testowania bugów na casualach w cs'ie i do sprawdzenia narzędzia w grze SCP które jednak dało mi game bana na ów grę. Wracając, chciałem się rozgrzać to wbiłem na serwer który troche znam w celu rozgrzewki i w pewnym momencie dostałem kicka z powodem "You have been banned from this server." Wszedłem na szybkości na forum, na sb i zauważyłem pernamentnego bana na serwerze. Sprawdzałem demko i nie widziałem nic co mogło by wzbudzić jakie to kolwiek podejrzenia. Link do demka zamieściłem a więc miłego sprawdzania go życzę.  Pozdrawiam z fartem. PS. W regulaminie nie ma nic na temat grania na multikoncie dlatego nie przelogowywałem się na maina. Nie oceniajcie książki po okładce.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Po pierwsze ban za multikonto jest, więc czy tak czy tak powinieneś mieć bana, bo jeszcze się do tego przyznałeś w opisie sytuacji, no ale wróćmy do demka.

Runda 5

Cała runda b-

Runda 6 1. 9:31-9:33, 2. 10:14

1. b+/- dwa szybkie heady z deagla, ale wiadomo można mieć farta

z deaglemi można mieć pecha,

2. b+ celownik podczas gdy miałeś flesha poleciał potem idealnie na głowę

Runda 7 1. 11:42-11.46

1.b- Nie mogłeś zabić typa ani pestką ani serią, chociaż rundę temu rozdałeś 4 heady z deagla

Runda 8

Cała runda b-

Runda 9 

Cała runda b-

Runda 10 1. 16:45-16:51

1. b+/-  wbiegłeś na ct z kosą, chociaż tam był typek, ale od razu sprzedałeś mu tapa na blisko

Runda 11 1. 17:35-17:38

1. b- Nie zabiłeś typa na ct chociaż wydaje mi się, że pierwszy powinieneś go usłyszeć, i miałeś straszną reakcje co do rundy poprzedniej

Runda 12

Cała runda b-

Runda 13

Cała runda b-

Runda 14

Cała runda b-

Runda 15 1. 21:45-21:51

1. b- Nie trafiłeś 2 prostych tapów, a potem zrobiłeś movement silvera

Runda 16

Cała runda b-

Runda 17 1. 24:56 

1. b- Dałeś się nabrać na wyrzucenie pistola

Runda 18

Cała runda b-

Runda 19

Cała runda b-

Runda 20 

Cała runda b-

Runda 21

Cała runda b-

Runda 22 1. 30:22

b+/- 2 onetapy, z czego ten drugi 1. taki dziwny

Runda 23

Cała runda b-

Runda 24 (Runda od której zacząłem cie obserwować) 1. 32:29, 2. 32:31

1.b+ Szybki head z m4

2.b+ Kolejny szybki head z m4

Runda 25 1. 33:29

1. b- miss w plecy z awp

Runda 26 1: 34:11 

1.b+ onetap w gościa w powietrzu

Runda 27

Cała runda b-

Runda 28 1. 35:25-35:29 2. 35:34

1. b+ Celuj w typa przez ścianę i dajesz mu heada z awp

2. Dostajesz bana

To właśnie ta ostatnia sytuacja sprawiła, że dałem Ci bana odkąd dołączyłeś, wiele osób mówiło, że chitujesz i nawet inny admin cie sprawdzał i mówił, że jak byś wiedział, że cie obserwuje, bo jak zaczął to nic nie grałeś. Ta ostatni sytuacja sprawiła, że postanowiłem ci dać bana, ponieważ wiele osób się na cb skarżyło, ja szedłem grać fc i chciałem jak najszybciej cie sprawdzić, a wiedziałem, że nie ma innego admina na serwerze i, że inni mogą grać z chiterem bez opcji zbanowania go, więc postanowiłem dać ci tego bana, aby nie grali z chiterem i dlatego, że od samego początku wydawałeś się podejrzany nie tylko dla mnie, ale i dla innych

PoZDRo 

MłoDy420💪

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, MłoDy napisał:

Po pierwsze ban za multikonto jest, więc czy tak czy tak powinieneś mieć bana, bo jeszcze się do tego przyznałeś w opisie sytuacji, no ale wróćmy do demka.

W regulaminie nie ma nic o multikoncie. Z tego co ja pamiętam to jak ktoś cheatował i dostał bana to wtedy z automatu jego multikonto powinno dostac perma. Nie wiem dlaczego uważasz że ban powinien zostać. 

wbiegłeś na ct z kosą, chociaż tam był typek, ale od razu sprzedałeś mu tapa na blisko

miałem z 5 sekund żeby wcelowac mu się w łeb po zpushowaniu smoke więc nie było to nic trudnego,

miss w plecy z awp

cs go moment,

Nie zabiłeś typa na ct chociaż wydaje mi się, że pierwszy powinieneś go usłyszeć, i miałeś straszną reakcje co do rundy poprzedniej

to co poprzednio,

Nie trafiłeś 2 prostych tapów, a potem zrobiłeś movement silvera

co chwile mama mi wchodziła do pokoju i nie skupiałem się tyle na grze,

1. b+ Celuj w typa przez ścianę i dajesz mu heada z awp

2. Dostajesz bana

Jak przez ściane? Gdybym miał pobrać byle inne demko z om1 i spojrzeć jak ktoś wychyla na mida na 100% wyglądało by to podobnie. Sugerujesz że wychylenie z double scope na mida to odrazu WH? 

ja szedłem grać fc i chciałem jak najszybciej cie sprawdzić,

Unikaj takich wypowiedzi bo to oznacza że masz w dupie (za przeproszeniem) innych graczy i banujesz ich bo ludzie Ci nie dają spokoju. Na serwerze jak co chwile wychodziłeś to wiedziałem że wchodzisz na sm_stealth. Na demku to już wgl. Twoj głos na voice chacie "Napisze na czacie ze ide na faceita i go sprawdze" *2 rundy dalej* *dostaje bana* "No mIaŁ wUhA."

Jak dla mnie ban do zdjęcia + wypowiedź po 48 godzinach pokazuje twoje zaniedbanie obowiązków. Jeśli chcecie ban może sobie zostać ale jest to not fair. W regulaminie nic nie ma na temat multikonta. Bardziej boli mnie to że nie moge z main konta wejść na żaden serwer sieci przez admina który zaniedbuje i nie wykonuje swoich zadań porządnie. Jeśli każdy z adminów ma mieć swój regulamin to prosze. Ale nawet właściciel om1 sądzi że jest to głupia zasada (ban za multiacc bez żadnej kary na innym koncie). Bana zostawiam do rostrzygnięcia między wami. pzdr

• Haha 1
Przez KacperekZabka,

Nie wypowiadaj się pod swoim Postem, używaj opcji Edytuj!

Odnośnik do odpowiedzi
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

zbanowany.png.d891cdee3afd15ae9ebaaca8c67faff6.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...