Skocz do zawartości

[Odrzucone]Modyfikacja związana z głosowaniem na wybór mapy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: konnichiwa

Tytuł zmiany: Modyfikacja związana z głosowaniem na wybór mapy.

Co to jest za zmiana: Hejo, proponuję zmianę procentów głosów wymaganych do wyboru danej mapy. Obecnie wygląda to tak, że do wyboru są chyba tylko (przynajmniej najczęściej) 4 mapy + jest możliwość oddania glosu na przedluzenie mapy, a następnie jeżeli żadna nie osiągnie wymaganych 50/51% głosów, odbywa się kolejne glosowanie, w którym jeśli pojawiają się więcej niż dwa wybory, często bywają to 3 mapy,czasami nawet 4, wówczas nie jest wymagane 51% głosów aby dana mapa wygrała głosowanie, Po prostu np. gdy zostają 3 mapki do wyboru, to wtedy już wystarcza tylko 34% głosów, aby dana mapa wygrała. Według mnie nie jest to sprawiedliwe, bo mapy nie wybiera/ nie głosuje na nią wówczas przynajmniej połowa graczy serwera. Proponuję zmianę obecnego "systemu wyborczego", na taki iż, aby mapa została wybrana, musiała jednak zdobyć te 51%(50%) głosów. Mam dwie propozycję jakby to mogło wyglądać

Propozycja numer jeden -> Po prostu, jeśli żadna mapa nie osiągnie 51% głosów, w następnym głosowaniu pojawiają się dwie te, które zdobyły najwięcej głosów po pierwszej turze głosowania i wygra ta która przekroczy 51%. (wiadomo jeżeli obie będą miały po 50%, no to losowanko.)

Propozycja numer dwa -> Rozbudowanie obecnego systemu głosowania na wybór mapy tak, aby mogły się odbyć maksymalnie trzy serie głosowania w sposób taki, że głosujemy oraz eliminujemy mapy które dostały najmniej głosów, dopóki docelowo w trzeciej serii nie zostaną dwie mapy. W tej propozycji jeżeli jakaś mapa otrzyma 51% głosów wygrywa.(Tutaj również jak obie otrzymają po 50% to losowanko, pewnych rzeczy nie przeskoczymy.)

Osobiście preferuję opcję numer dwa, ale no jednak zdaję sobie sprawę, że byłaby cięższa do wdrożenia, dlatego również zaproponowałem opcje numer jeden.

Zapraszam do dyskusji, oraz wypowiedzi.

Pozdrawiam, rzufiiiik.

Edytowane przez rzuf
  • Lubie To! 2
  • Super! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik

Obecny plugin (mapchooser extended) niestety nie umożliwia konfiguracji takiej jak oczekujesz.

Nie jestem w stanie tego ustawić bez gruntownych przeróbek / napisania mechanizmu od zera - całego systemu rtv, nominate i działania mapchoosera.

Jest to baaaaardzo dużo pracy, której myślę, że się nie podejmę.

Liczę na to, że autor mapchoosera kiedyś wprowadzi taki config, który umożliwi nam dalsze działania.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

propozycjaodrzucona.png.1247464956b71f2d13a02b2531611b24.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...