Skocz do zawartości

Tagi graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: konnichiwa

Tytuł zmiany: Modyfikacja związana z tagami graczy

Co to jest za zmiana: Hejka, Proponuję Usunięcie tagów graczy, tak aby każdy gracz mógł ustawić sobie swój własny tag poprzez ustawienia w grze, ewentualnie pozostawienie tychże tagów jako wyróżnienie dla VIpów oraz Adminów tylko na czacie pisemnym. Następstwem tej zmiany będzie możliwość zmiany "większej szansy na wylosowanie vipa." Moim zdaniem lepiej byłoby to zmienić w taki sposób, że ów prawdopodobieństwo zostanie zwiększone jeżeli gracz ustawi i będzie posiadał clan tag "CSGOPolska.com", i nie będzie tak jak do tej pory, ze prawdopodobieństwo zwiększa się poprzez dodanie nazwy serwerowni do nicku, bo i tak prawie żaden gracz tego nie robi. Myślę, że poprzez tą zmianę więcej osób będzie ustawiało sobie ten tag serwera/serwerowni, jak i dołączy do stosownej grupy na steamie, co przyczyni się w mniejszym, bądź większym stopniu do jej rozbudowy.

Pozdrawiam, rzufiiiik.

Edytowane przez rzuf
  • Lubie To! 5
Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to masz rację, mało kto daje do nicku csgopolska. W tagu myślę, że więcej ludzi mogłoby się na to skusić ze względu właśnie na większą szansę free vipa. Tag jedynie by został dla VIP no wiadomo, adminów. Propozycja jak dla mnie na tak. 

• Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Hejka, od złożenia tej propozycji minąl ponad miesiąc, a dalej nie doczekaliśmy się odpowiedzi. Podbijam temat, aby przypomnieć o nim Administracji.

Pozdrawiam, rzufiiiik.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...
  • Technik

Spokojnie, nie zapomniałem.

Jednakże z tym będzie problem, bo mam plugin, który uniemożliwia ustawianie customowych ClanTagów ze względu na to, że pojawiały się przypadki, gdy ktoś podszywał się pod administrację ustawiając sobie tag np. Właściciel lub Admin lub tagi niecenzuralne. Kolejna sprawa to clantagi zmieniane automatycznie, które zasypywały logi serwera co zmianę - a zmieniają się co chwilkę.

Cel tych tagów ustawianych "na sztywno" miał również za zadanie w pełni ułatwić rozróżnianie graczy od administracji lub vipów. Dzięki temu nie ma ryzyka w/w podszywania się.

Myślę nad rozwiązaniem dodania do whitelisty clan tagu sieci, czyli CSGOPolska.com, ale pozostaje do analizy kwestia jego wyświetlania, bo w teorii administrator czy VIP też może sobie taki tag ustawić.

Do przemyślenia. Na pewno nie hop-siup :)

Odnośnik do odpowiedzi