Skocz do zawartości

[Przyjęte]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  Bonus ︻芫===-----

● Wiek: 16

● SteamID:  STEAM_1:1:117044444

● Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/Bonus ︻芫%3D%3D%3D-----/95.214.53.176:27019/

● Znajomość SourceMod'a (1-10):  5/10

● Mutacja? (Tak/Nie):  Tak

● Mikrofon? (Tak/Nie):  Tak

● Możliwość opłacenia obowiązkowej składki rekrutacyjnej (Tak/Nie): Tak

● Posiadasz konto ze statusem Prime (Tak/Nie):  Tak

● Doświadczenie jako admin:  zerowe

Kilka słów o sobie:  Siema jestem Bonus, dużo czasu spędzam na tym serwerze i dobrze się dogaduję z graczami. Nigdy nie miałem bana/muta/gaga za nieprzestrzeganie regulaminu.

Myślę że nadałbym się na pełnienie roli admina ponieważ jestem bezkonfliktowy, często wchodzę na serwer i nie pozwoliłbym na łamanie regulaminu 

Edytowane przez Bonus
  • Lubie To! 5
  • Super! 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Przykro Mi :( 4
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem dosyć stałym graczem, gram od nie dawna ale poznałem trochę graczy przegrywając kilkadziesiąt godzin. Uważam że jest to osoba bardzo pomocna co jest najważniejsze w byciu administratorem, jest również odpowiedzialny myśli o swoich czynach i konsekwencjach. Jest bardzo szanowanym i uwielbianym graczem, i jest zabawny. Pomimo wieku jest bardzo dojrzały psychologicznie, radzi sobie w rozwiązywaniu problemów. Gracz ten również ma charyzmę i jest przekonywujący. Jest spokojny i nie daje się ponosić emocją. Zachowuje kulturę na czacie głosowym i tekstowym. Jest aktywny oraz gra wystarczająco długo by znać się na serwerze i jego społeczności. W imieniu moim i myślę że również społeczności jesteśmy na tak i chętnie byśmy go zobaczyli w roli administratora.

• Lubie To! 3
  • Super! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK. Zauważyłem że jesteś częściej na serwerze niż np. ja, widzę że starasz się o admina, dopytujesz różne rzeczy. Na plus wiek, obiektywność, mutacja, składka i aktywność. Myślę że zasługujesz na okres testowy.

• Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik

Jeśli nie będzie problemu z komendami to nie widzę przeciwskazań żeby zaproponować 1 mies. czy 3 mies. okres testowy.

• Lubie To! 1
  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wyżej, przyjmujemy na okres testowy. Z takiej racji, że już raz starałeś się o bycie adminem, ale coś poszło nie tak z komendami, trzymamy kciuki, że tym razem pójdzie Ci z tym lepiej :)

• Super! 1
Odnośnik do odpowiedzi
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

podanieprzyjete.png.136547bfdb03612f2032d9834aa6db42.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
  • Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...