Skocz do zawartości

[Przyjęte]propozycja - usunięcie map i zmiana na jednej mapie

Rekomendowane odpowiedzi

Moją propozycją jest usunięcie następujących map:

-mg_saw_rfix - mapa wogóle nie grana

-mg_macerazamani_mix - tak samo jak wyżej plus mapa jest za trudna

-mg_crash_bandicoot- za trudna mapa

-mg_gruber_course - mapka jest za trudna dla większości graczy, nikt nie przechodzi nawet do połowy

-mg_circle course - tak samo jak wyżej

-mg_metro_course - mapa to totalne rng 0 umiejętności połowa ludzi czeka na aż ktoś wskaże poprawne drzwi a jak ktoś trafi gdy nikogo nie ma to będzie podawał złe aby ludzie umierali. W mapie liczy sie kto pierwszy przejdzie drzwi.

-mg_mikis_multigames - nie widziałem tej mapy ani razu na serwerze, lub jest rzadko grana.

-mg_bob_course - od razu po możliwości wpisania rtv jest ona skipowana nikt jej nie wybiera, oraz trollują na piłce przez wyrzucanie jej na początek

-mg_azure - zamienił bym tą mapkę na mg_adev

do zmiany:

surf_xiv_hdr - usunięcie możliwości korzystania z double jumpa który daje gigantyczną przewagę na trybach takich jak hole czy wall, o zoo już nie wspominając.

• Lubie To! 2
Odnośnik do odpowiedzi

-mg_saw_rfix - można IMO zostawić, jest całkiem spoko, nie jest zbyt trudna 

-mg_macerazamani_mix - no ludzie narzekają na ten labirynt, można wyrzucić 

-mg_crash_bandicoot- mapka trudna, ale przyjemnie się nią gra, osobiście bym zostawił 

-mg_gruber_course - zgodzę się, że dla graczy za trudna, wyrzucić 

-mg_circle course - no mapka nie jest zbyt łatwa i nie jest jakoś mega ciekawa czy przyjemna, można wyrzucić 

-mg_metro_course - ogólnie to mapa nie jest rng, jest pewien patent dzięki któremu da się przewidzieć które drzwi będą poprawne. IMO można zostawić 

-mg_mikis_multigames - multi games bym zostawił, mało ich mamy i wszystkie są nie zbugowane i grywalne 

-mg_bob_course - wg mapa nudna jak flaki z olejem, można wywalić 

-mg_azure - mapa z trudniejszych ale bym zostawił, łatwiejsze niż pozostałe, na adeva nie zamienimy bo adev zbugowany, powodował crash servera

do zmiany:

surf_xiv_hdr - w pełni się zgadzam by wyłączyć na niej double jumpa

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Połowicznie zgadzam się z Breezem. 
mg_azure - do wyjebania totalnie, mapa zbyt trudna na standardy serwera,
mg_gruber_course - to co wyżej,
mg_crash_bandicoot - mapa nudna strasznie, pobugowana, i nie było jej na serwerze od pewnego czasu,
mg_macerazamani_mix - nigdy na niej nawet nie grałem - nie mam zdania,
mg_bob_course - mapa spoko ale na standardy serwera oczywiście za trudna, ludzie nie dadzą spokojnie przejść mapki tylko cały czas wołają "JaK ZroBiĆ 4 ?!?". Gdyby na serwerze była nowa ranga: "Pomagier" (XD) to mapka na luzie by mogła zostać, ale to nie ma sensu. Lepiej mapę oddalić od serwera,
mg_saw_rfix - mapa szef takzwana, luźna łatwa. Wystarczy raz pokazać jak ją przejść i każdy ją umie - właśnie to jej minus. Po tym jak każdy będzie wiedział jak ją przejść nikt nie będzie jej wybierał bo przechodzenie jej jest monotonne. Ja bym zostawił fajnie się gra tak po przerwie od niej,
mg_circle_course - też nigdy nie grałem - nie mam zdania, 
mg_metro_course - mapa jest rng dla ludzi którzy widzą ją pierwszy raz, te "drzwi" nie zmieniają się co przejście przez kogoś mapy. Zostawić,
mg_mikis_multigames - raz grałem, jak serwer był pusty i chciałem zagrać mg_mikis_course. Nigdy więcej nie miałem styczności z tą mapą - nie mam zdania.
Do zmiany

surf_xiv_hdr - wyłączyć dj żeby Szekelek nie mógł przejść hole'a :)
Pzdr.

Edytowane przez fazoskyyes
poprawa argumentacji
Odnośnik do odpowiedzi

-mg_saw_rfix - mało grana ale dosyć łatwa zostawił bym

-mg_macerazamani_mix - mało grana większość graczy nie potrafi połowy zrobić do wywalenia 

-mg_crash_bandicoot - też trudna mapa ale fajna i miło się ją gra zostawić

-mg_gruber_course - mapa trudna tak samo jak macerazamani większość graczy połowy nie potrafi wywalić

-mg_circle course - trudna mało grana można wyrzucić

-mg_metro_course - tak jak piszą chłopaki mapa nie jest wcale RNG  można zostawić

-mg_mikis_multigames - mało grana ale fajna i przyjemna ja bym zostawił

-mg_bob_course - mapa giga nudna a ludzie cały czas proszą o pomoc wywalić

-mg_azure - też nie najłatwiejsza i długa ale zostawiłbym

do zmiany:

surf_xiv_hdr - obojętne mi to ale fajnie jak się fazo denerwuje kiedy go zabijam 😉

Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik

Decyzja:

• mg_saw_rfix - mapa nie jest trudna i to jest plus. Fakt, że mało grana to prawda, ale mimo wszystko ją na ten moment zostawię.
  • mg_macerazamani_mix - usuwam
  • mg_crash_bandicoot - mapa trudna, ale nie mam zdania. Na ten moment zostawiam.
  • mg_gruber_course - usuwam
  • mg_circle course - usuwam
  • mg_metro_course - z racji na to, że nie jest to trudna mapa to na ten moment zostawiam
  • mg_mikis_multigames - z racji na to, że jest to minigames to zostawiam. Mamy mało takich map, a jest całkiem fajna
  • mg_bob_course - mapa prosta, trzeba tylko graczy nauczyć ją przechodzić, a nie dawać im teleporty. Zostawiam
  • mg_azure - mg_adev tak jak pisał Breeze jest zbugowana i może powodować crashe serwera. Mapa trudna, nie mam zdania. Na ten moment zostawiam, lecz jej temat zostawiam otwarty.
  • surf_xiv_hdr - wyłączę dj
Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

propozycjaprzyjeta.png.faf42c5a7e9fe623d057c31a651300f9.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...