Skocz do zawartości

Propozycja fazoskyy

Rekomendowane odpowiedzi

No więc, jeżeli Hades i RevaleD dali by rade to zamiast ustawić bota tak żeby w reportach zamiast oznaczenia serwera  "[ SERWER ]" mogli by zrobić by bot oznaczał role adminów adekwatnych do serwera.  W sensie [only mirage] i bot oznacza role @admin mirage lub zamiast [surf+mg] - @admin surf+mg. Ułatwiło by to sprawę iż ponieważ korzystam trochę więcej z discorda i jak gram mma albo faceita to dostaje spam na właśnie kanale od reportów i co chwile sprawdzam wiadomości na dc a to okazuje się że to nie ten serwer na którym pełnie rolę admina albo myślę że ktoś do mnie napisał a to report też z innego serwera. Liczę na pozytywny odzew pod propozycją. Pozdrawiam z fartem.

• Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik

Ma to sens. Ja z mojej strony mogę jedynie wysyłać powiadomienia na osobne kanały - jeden per serwer.

Chyba, że da się to jakoś ogarnąć na samym Discordzie? Jakieś filtry ustawić czy coś.

• Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja jestem przeciwny. Biorac pod uwage ile jest tez troll reportów to telefon by mi na biurku skakal od liczby powiadomien. 

Edytowane przez Witek
  • Lubie To! 1
Przez exe,

Za troll-reporty możecie dawać bany na kilka godzin jak ostrzeżenie nie pomoże. Marnują nasz czas.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik

Musimy to na maxa usprawnić, by spełniało nasze wymagania i było przydatne.

Cele:

• szybka informacja o reportach
  • przydatne, gdy nie ma admina na serwerze
  • admini z innych serwerów mogą przyjść i zbanować cheatera / zmutować dziecko

Aby spełnić warunki to ktoś te reporty musi na bieżąco przeglądać, bo fakt, że 4h temu był report na cheatera to już nas w sumie nie obchodzi.

Kwestia jak to zrealizować, byśmy mogli się uzupełniać w tym temacie.

• Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi