Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

Na forum pojawił się nowy szablon, a wraz z nim jeszcze więcej możliwości i nowości!
Zajrzyj do poniższego tematu, by dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Alusia 

Admin banujący: Nie wiem 

Powód bana: WH

SteamID: 76561199115190595

Data i godzina: 23.02.2021 około 11 

Serwer: Mapa: 145.239.21.248:28035

Link do GOTV: Nie wiem 

Opis sytuacji: zwykła gra lekki tryhard bo chciałem top 7 wbić i po chwili zostałem zbanowany. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik

Chciałbym tylko nanieść kilka uwag, jeśli otrzymałeś/aś bana zwłaszcza za wh, możesz sobie sprawdzić pod tym adresem https://sourcebans.csgopolska.com/index.php?p=banlist kto cię zbanował i dokładną godzinę, zaś co do gotv, znajdziesz pod tym adresem http://764639.node26.pukawka.pl/, pomoże to osobie która będzie rozpatrywała sprawę. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Przejrzałem demko, twoje ruchy nie są naturalne i bardzo często zatrzymujesz się na mapie, było kilka akcji podejrzanych, twoja gra wyglądała tak jakbyś albo dostawał info od kolegi albo radarhack na wh jak dla mnie za mało dowodów, do tego to nie jest demko z twojego bana. 

kilka podejrzanych akcji 4:20 jak celownik ląduje prosto na model gracza przez smoka, 23:05 wygląda jak próba odrzucenia od siebie podejrzeń 28:40 jedziesz celownikiem po modelu. Decyzje zostawiam UbTeam. 

Odnośnik do odpowiedzi

Często się zatrzymuje bo grałem na lekcjach. 4.20 trochę musze przyznać że wygląda podejrzanie, ale kolejne 2 akcje to żadne dowody jak dla mnie. W 23.05 wskoczyłem przez okno i nie sprawdziłem po prostu. 28.40 słyszałem jak skakał więc się wcelowałem. Uważam że jeden sensowny dowód nie powinien sądzić o moim banie, był to zwykły przypadek. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

odbanowany.png.f1a31f23f2078b5d86d18cc1008fbb66.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...