Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

Na forum pojawił się nowy szablon, a wraz z nim jeszcze więcej możliwości i nowości!
Zajrzyj do poniższego tematu, by dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

[Przyjęte]Propozycje Awp#1

Rekomendowane odpowiedzi

Siemasz, kolejna dawka propozycji. Serwer świetnie zrobiony natomiast jeszcze trzeba według mnie poprawić kilka rzeczy, mianowicie:

1) Dodać opis vipa np. pod komendą !vip

2) Dodać ranking top10 który będzie układał graczy względem punktów (czyt. normalny ranking). Ten z expem jest troszkę nudny, a taki "zwykły" zwiekszy rywalizację, oczywiście nie usuwajmy obecnego a dodajmy kolejny.

3) Zamiast głosowania czy gracze chcą NSy proponuję dodać rundę ns powiedzmy co 5 rund zwykłych :). Te głosowanie jest bardzo wkurzające, przynajmniej dla mnie :D zdecydowanie lepiej to będzie się prezentować.

4) Serwer ma bug z napisem "ostatnia runda" po lewej stronie na zielono. Napis pokazuje mi się co 2-3 rundy.

5) Zablokować możliwość zmieniania drużyn. Coś tam strzelam i dziś na serwerze ciągle gracze przechodzili do mojego teamu. Fajnie by było jakby na serwerze był tylko balans, bez przechodzenia swobodnego graczy. Wiem, że jak jest admin to zwraca na to uwagę lecz nikt nie bedzie siedział 24/7.

Zapraszam do dyskusji.

• Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

propozycjaprzyjeta.png.faf42c5a7e9fe623d057c31a651300f9.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...