Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

Na forum pojawił się nowy szablon, a wraz z nim jeszcze więcej możliwości i nowości!
Zajrzyj do poniższego tematu, by dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Propozycje forum #1

Rekomendowane odpowiedzi

1) Dodać dział redakcja -> Pytanie dnia/ Żart Dnia / Jakies zagadki czy ciekawostki. Rozrusza troszkę to forum :P zrobi troszkę aktywności.

2) Proponuję abyście zainteresowali się rankingiem który obecnie staje się coraz bardziej popularny czyt. gameme.  Ma wiele ciekawych opcji (np dokładne sesje i logi graczy do sprawdzenia dla każdego. Bardzo łatwo można sprawdzić czy np. gracz składający podanie na serwer nie lamie regulaminu) strona jest dobrze rozwinięta i ładnie wykonana. Przydatne dużo bardziej niż free gt.

3) Dodać na forum opcję która pokazuje kto przeglądał temat. Po wejściu w dany temat na samym dole będzie pokazowało kto już go czytał. (obecnie pokazuje tylko w czasie rzeczywistym).

4) Jako nowy użytkownik tego forum wchodząc tutaj dziś pomyslałem sobie, że w górnej części forum jest zdecydowanie "za pusto". Proponuję aby Logo która ma odnośnik do strony troszkę powiekszyć. Będzie to duzo bardziej estetycznie wyglądać bo jest świetnie zrobione :) 

Takie 4 propozycje na start ;) jak coś wymyślę pojawi się kolejny temacik.

• Lubie To! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik

Heja, odniosę się punktami do twojego tematu

1. Przy początkach sieci były takie plany aby stworzyć "życie na forum" własnie po przez dodanie przeróżnych atrakcji, lecz łatwo się mówi, a ciężej robi... przez to, że brakuje nam redaktora który mógłby ruszyć z inicjatywą i pomysłami. Ja jestem całkowicie za aby taki kontent pojawił się u nas na sieci.
  2.  -
  3. Myślę, że to nie głupia opcja,  więc raczej zgodzę się to wykonać
  4. Tutaj może być lekki problem, ponieważ gdy layout był tworzony próbowaliśmy na różne sposoby powiększyć, zmienić miejsce itp. ale najlepszym rozwiązaniem byłoby lekko przerobić tą grafikę tak aby dopasowała się do forum. Jeśli masz jakąś propozycję co mogłoby się tam znaleźć, to jestem otwarty 😉 

Fajnie jakby odnieśli się do tego @Kudlatyi @exe

• Super! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik

1) Należy otworzyć rekrutację na redaktora lub dwóch.

2) Cennik w załączniku

3) Można dodać widget

4) Na razie bym zostawił

image.png

Odnośnik do odpowiedzi