Skocz do zawartości

skarga zwierze zyjace w puszczy bialowieskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: miesiek
Nick oskarżonego: @Zuber
Link do profilu oskarżonego:  https://csgopolska.com/profile/115-zuber/
Dokładna data i godzina: 19.02 b.r. 12:05
Dowód(SS'y, demo): https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=19517&download=auto0-20210219-000654-978406415-mg_yolo_multigames_v2_1_cp-_PL_EU__CSGOPolska.com__SURF_MG_____agents__ws__knife__gloves___NOCNY_VIP-0023.zip
Opis sytuacji: no co no chlop sie rzadzi na tym adminku, naduzywa uprawnien. ban na tydzien za napisanie mu, zeby sie w leb pierdolnal bo daje za pojedyncza obraze gaga na 10k minut xD dodam tyle, ze wielokrotnie slapuje innych graczy, po napisaniu mu "naduzywasz uprawnien" zaczyna nazywac cie debilem :)

Odnośnik do odpowiedzi

@exe na demku jest  jak  wyzywa kogos chcialem mu dac gaga na 10080 min= 1 tydzien za obraze gdzie odrazu powinienem dac mu bana I nie wiem po czym stwierdzasz, że nadużywam swojej funkcji admina, stosuję się po prostu do regulaminu i jeśli słyszę w swoją stronę pełno wyzwisk od 13 letnich dzieciaków to dostają mute'a, to chyba jasne. Slapuje graczy w kryzysowych sytuacjach jeśli naprawdę tego potrzebują żeby im pomóc, a jeśli po tym jakiś kolejny dzieciak mnie wyzywa dostaje mute'a albo w ostatecznym wypadku bana jeśli wyzwiska przekraczają wyznaczoną normę. Jedyne osoby ktore slapuje tak o to osoby które znam chyba ze ktos mnie poprosi o pomoc nie mam zamiaru ukrywac że 1 raz powiedzialem do kogos debilu jak mnie upomniał ale miałem słabszy dzień wszystko mnie denerwowało i mnie poniosło i żałuje tego teraz. Ale jak masz wynieść z tego jakies konsekwecje to prazyjme to do siebie i tyle. 

Żuber 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Zuber napisał:

Jedyne osoby ktore slapuje tak o to osoby które znam chyba ze ktos mnie poprosi o pomoc

w przypadku, gdy znasz te osoby to nadal jest nadużywanie uprawnień. sytuacja, którą mam na myśli wyglądała tak: surf 10x, 1v4 i slapowales typa żeby runda się szybciej skończyła xd nie prosił o to, a ty powiedziałeś coś w stylu "a co wolisz czekać aż go zabiją?". tyle.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Breeze locked i unlocked this temat
  • Technik
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

skargaodrzucona.png.3a5ac3e44d9ae81a6dcd0e418644c841.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...