Skocz do zawartości

[Przyjęte]Propozycja usunięcia mapy by Adixon

Decyzja w sprawie mapy  

10 użytkowników zagłosowało

1. 1. Usunięcie mapy?

• Tak
      7
    • Nie
      3

Ankieta została zamknięta

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2021.01.24 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Adixon

Tytuł zmiany:Usunięcie mapy

Co to jest za zmiana:Zmiana polegała by na usunięciu mapy "surf_4fun_crack_cp"

Powody propozycji:

-Zbyt mała mapa na dużą ilość graczy

-Kampienie na teleport

-Przeskakiwanie z respa na resp

• Lubie To! 2
  • Super! 1
  • Zmieszany 1
  • Przykro Mi :( 1
Odnośnik do odpowiedzi

-mapa nie jest mała, chyba że chodzi ci o miejsce do kampienia nad jailem

-kampienie na teleport zdaża się tak żadko, dużo większym problemem są ludzie siedzący cała gre nad jailem

-większość osób zdąża wyjść ze spawna w 7 sekund, jak już to można wydłużyć spawn protection

Po drugie 4fun jest najczesciej wybieraną mapą

Według mnie można usunąć tą mape, nie przez to, że jest słaba, tylko przez to że exe ogólnie nie chce mieć combat surfów na serwerze.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik

@kk.Wydłużenie spawn protection nie ma sensu na tak małą mapę, gdzie w 5 sekund możesz dolecieć wszędzie. Wtedy gracze by się stackowali w jednym miejscu i czekali aż minie ochrona.

Mała i nudna mapa. Często rundy kończą się remisem, gracze czekają po 2 minuty na to, aż runda się skończy, bądź gracze się zabiją.

Nie mam zamiaru inwestować w mapy combatowe, bo na tym serwerze surf jest typowo klasyczny.

Połowa graczy kampi nad jailem, a druga połowa sobie lata w kółko.

Dodałem ankietę. Zostanie zamknięta w niedzielę o 23:59.

Odnośnik do odpowiedzi

-mapa nie jest mała, chyba ze chodzi wam o miejsca do strzelania się. No cóż, jest to mapa na strzelanie się w powietrzu a nie polegająca na kampieniu w/nad jailem.
-jedynym kampieniem na teleport to kampienie na jaila a poziom graczy z serwera nie pozwala na więcej.

-przeskakiwanie zdarza się rzadko a nawet jeśli chce się tego uniknąć to nie próbując zabić przeskakiwującego tylko spierdolić z respa.

Adi, nie znam Cię. Może dlatego ze grasz od max tygodnia, bo od tygodnia jestem mało aktywny, i widzę że piszesz propozycję USUNIĘCIA jednej z bardziej grywalnych map na serwerze. Zamiast usunięcia mapy wolałbym zaproponować zmianę z 4fun crack na 4fun 2016 v1. Nie wiem dlaczego exe zdecydowałeś się usunąć wersję z bsa'mi i dodania nospread. Jak na ten serwer to za dużo bo wg. mnie serwer gra role przedszkola dla surfujących graczy. Zatrzymuje ich przed wejściem na serwery typu Furious albo Era Evil gdzie gra na nospreadzie jest na wiele wyższym poziomie i przez to by przestali grac kompletnie surf. Pisze to po wiadrze więc jak coś tu nie robi sensu to mnie poprawiajcie. Pozdro

• Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi

-mapa wcale nie jest mała jeżeli chodzi o miejsce do stania i strzelani to jest ale to w końcu combat

-usuwanie najbardziej grywalnej mapy na serwerze nie ma sensu skoro jest dodawany jeden surf a około pięć mg

-jeżeli już ktoś przeskoczy pomiędzy resp to jedyne kogo zabije to afk

Adixon jakoś za bardzo tobą nie przepadam ale usuwani kolejnych surf a dodawanie więcej mg nie ma sensu bo 4fun jest już trochę na tym serv i dalej jest najbardziej grywalną mapą w porównaniu do niektórych mg które po tygodniu nie są już grane bo się nudzą. Zauważyłem również że osoby które nie lubią tej mapy to w 90% kampi nad jeil więc nie wykorzystuje do czego została stworzona ta mapa a i tak ogólnie exe ty się zaliczasz co kampią nad jeil a i dodatkowo jeżeli chcemy dalszy napływ osób z kid_drop w nic czyli około zazwyczaj 9-11 lat więc nie ma sensu dodawanie kolejnych mg na przykładzie fazoskyy który nie chciał się bawić w przedszkolanke dlatego zrezygnował z bycia adminem.

• Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik
11 godzin temu, fazoskyyes napisał:

Nie wiem dlaczego exe zdecydowałeś się usunąć wersję z bsa'mi i dodania nospread.

Bo poprzednia wersja mapy miała inny typ oświetlenia i często powodowała crashe klienta gry.

Nie dodawałem manualnie no falldmg, nospread i norecoil - te ustawienia są w mapie.

10 godzin temu, JSB napisał:

a i tak ogólnie exe ty się zaliczasz co kampią nad jeil

Bo to nie jest surf combat i nie widzę sensu oraz potrzeby latania w kółko i liczenia na to, że za 50tym oddanym strzałem z AWP jakimś cudem trafię. Ta forma jest mega nudna, bo rundy zazwyczaj kończą się remisem, a 90% graczy czeka aż gracze się zabiją w locie. Na tym poziomie graczy, bez lepszego hitrega i innych udoskonaleń typowo combatowych nie ma to sensu. Dodatkowo to jest surf klasyczny, a nie typowy combat, więc czego można oczekiwać od graczy? To trochę tak jakby na only mirage dodać mapę bhop i liczyć na to, że wszyscy będą prezentować wysoki poziom.

Mieszanie dwóch trybów - Classic i Combat - jest bardzo złym pomysłem, bo są to dwa zupełnie inne tryby. Tak samo jak mapy typowo skillowe - mam na myśli timery.

W tej formie nie widzę szansy na to, aby ta mapa została. Mógłbym usunąć nospread i norecoil, ale wtedy ta mapa nie będzie miała większego sensu. Z tegoż też względu najprawdopodobniej zostanie usunięta, ewentualnie zastąpiona wersją bez nospread&norecoil. Nie mam zamiaru inwestować w mapy combatowe i kombinować z hitregiem, tymbardziej, że jest to fanaberia, że taka mapa znajduję się w mapliście. Dodatkowo, buyzone powinien być zablokowany i powinno dostawać się AWP od razu po respawnie. Powtórzę się, ale w tej formie jaka jest aktualnie, zdecydowanie taka mapa nie ma sensu.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to mapka powinna zostać usunięta z tego serwera. 

Bardzo dużo ludzi tę mapę nienawidzi ale i sporo osób uwielbia, natomiast każdy się zgodzi, że nie jest to mapa na serwer który jest stawiany na surf classic. Generalnie to według mnie temat wyczerpany @exenapisał jak sprawa wygląda. Jak ktoś chce grać combaty to są odpowiednie serwery od tego trybu a my jesteśmy nastawieni na classica.

@JSBwg mnie to 4fun jest bardzo słabo grywalny na tym serwerze właśnie ze względu na brak pluginow w tym hitrega. Na serwerach typowo combatowych gra się zdecydowanie lepiej niz na naszym.

Nie ma również co się dziwić, że podczas dodawania nowych map dajemy 4 mg a 2 surfy ponieważ najzwyczajniej w świecie map typu mg i course jest 10x więcej niż surfow. Aktualnie nikt nie robi mapek pod classica i jest z tym problem. Dodaliśmy ice i buzzkilla i w porównaniu do innych map są rzadko grane, więc jaki jest sens dodawania nowych mapek skoro gracze i tak wolą starsze mapki bo są o wiele bardziej grywalne? 

• Lubie To! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik
3 minuty temu, Breeze napisał:

Nie ma również co się dziwić, że podczas dodawania nowych map dajemy 4 mg a 2 surfy ponieważ najzwyczajniej w świecie map typu mg i course jest 10x więcej niż surfow. Aktualnie nikt nie robi mapek pod classica i jest z tym problem. Dodaliśmy ice i buzzkilla i w porównaniu do innych map są rzadko grane, więc jaki jest sens dodawania nowych mapek skoro gracze i tak wolą starsze mapki bo są o wiele bardziej grywalne? 

Dokładnie. Kolejna kwestia, że nie można wrzucać map typu Course i mini gierek do jednego worka, bo cel mapy jest zupełnie inny.

Odnośnik do odpowiedzi

-Mapa jest mała

-Prawie cała walka odbywa się w Jailu(tylko niektóre osoby cały czas się przemieszczają)

-Nudna bo można polecieć tylko w 3 miejsca (ze spawnem)

-Po paru rundach gracze chcą zmiane mapy 

-Większość graczy  na początku przeskakuje na przeciwny resp lub na nim kampi

-Rundy się kończą remisem

-Brak rozrzutu powoduje to że większość graczy gra tylko SMG lub strzelbą

Edytowane przez Bonus
  • Lubie To! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Technik
* Wiadomość wygenerowana automatycznie *
Ten temat został zamknięty przez Moderatora lub Administratora.

propozycjaprzyjeta.png.faf42c5a7e9fe623d057c31a651300f9.png

Jeśli się z tym nie zgadzasz,  zgłoś ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Pozdrawiamy,
Administracja CSGOPolska.com
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...