Skocz do zawartości

Yoleq

Admin AWP#2
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Yoleq w dniu 23 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Yoleq punkty reputacji!

Reputacja

4 Neutral

3 obserwujących

Dodatkowe informacje

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Yoleq

  prośba o unban.

  Po 1 twój bart sam napisał, że gra na tym koncie oraz nie raz bekał przez mikrofon. Dostał bana na tym serwerze za to, iż używał hotkaya wraz z skryptami na bh. Po 2 jak widnieje w regulaminie naszego serwera: "1.3 Wchodzenie na serwer z aktywnym banie na innym koncie jest surowo zabronione." a niestety twój brat posiada takową. Moim obowiązkiem jako admin jest przestrzeganie regulaminu. Pozdrawiam Yoleq
 2. Yoleq

  [Przyjęte]Global Admin [Luso]

  Jestem na Tak +wiek +sm +/- GT + składka Oraz jest spoko mordką
 3. Yoleq

  Nieobecność Yoleq

  Nick: Yoleq Od dnia:13.05.2021r. Do Dnia:20.05.2021r. Powód: Mam dużo do nauki oraz brakuje czasu na połączenie nauki wraz z byciem adminem.
 4. Yoleq

  [Zamknięty]skarga na NumericMICHAL

  Wszyscy gracze, którzy pisali "es", "ez" oraz "essa" dostali gaga tak jak powinni. Byłem przy tej sytuacji i administrator zachował się poprawnie.
 5. Yoleq

  [Zbanowany]ODWOŁANIE

  3:23 jest flick na gracza którego widzieć nie miałeś prawa widzieć. 3:40 troszkę celownik poleciał do góry by trafić w głowę. 3.50 strzał oddany obok nawet w spowolnieniu 0.25 trafia w głowę. 3.53 celownik przeskakuje na głowę przeciwnika. 5:00 wiedza gdzie jest przeciwnik. 5:04 perfidny prefire w gracza o którym nie mogłeś mieć pojęcia. 5:12 strzał perfidnie z aimem. 6.08 strzał oddany obok głowy, trafia w głowę przeciwnika Dziękuje po tym byłem w 100% pewien, że coś nie gra oraz wyraziłem zgodę na zbanowanie Ciebie.
 6. Yoleq

  [Zbanowany]ODWOŁANIE

  Nie jest to ban za tą mapę tylko awp_batson_nikita o godz 9.22 dnia dzisiejszego. link do demka: http://791640.node56.pukawka.pl/dem-awp_batson_nikita-1619161374-1619162557.zip Powód bana: Korzystanie z aima oraz wh na tej mapie. Dowodem są liczne nagrania jak strzelasz obok a trafiasz w głowę oraz strzały gdy kogoś nie widzisz, a po za tym gdy nie ma administracji na serwerze to kręcisz staty 40/0/9 a gdy jest to co chwilę jest wpisywana komenda !rs oraz nie kręcisz takich statystyk. Bana dawałem ja oraz slawoksi.
 7. Yoleq

  [Przyjęte]Podanie o Administratora

  Jestem na TAK: +Godziny na serwerze, +Kultura osobista, +Pomoc innym graczom w rozwiazywaniu problemów.
 8. Yoleq

  [Przyjęte]Podanie na Admina

  Jestem na TAK: +Dobre zachowanie na serwerze, +czas spędzony na serwerze, +szacunek innych graczy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...